MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
Kategoriler: blog

Ücretsiz İnternet Kazanma Yolları ve Kodları 2023

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi GSM operatörleri, bedava web kazanma yöntemi olarak 2023 yılı için müşterilerine tarife dışı bedava web kampanyaları düzenliyor. Operatörler, müşterilerine hediye web sunmak için düzenledikleri kampanyalar kapsamında müşterilerine günlük, haftalık ve aylık hediye web paketleri sunarken belirli kodlar kullanıyorlar.

Gsm operatörlerinin belirlediği numaralara ücretsiz web kodlarını mesaj atarak ürün kazanan müşteriler için operatörlerin belirlediği kodlar aşağıdaki gibidir.

Turkcell Ücretsiz Web Sms Kodu Nedir?

Turkcell faturalı veya faturasız tarifelerinden ücretsiz web yöntemleri ile yararlanmak için INTERNETIM kodunu 2222 ‘ye mesaj atmanız gerekmektedir. INTERNETIM kodunu 1 GB web ücreti ödemeden kullanmalısınız.

Turkcell’in sunduğu farklı hediye web kampanyaları kapsamında GELMB yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz web pazarlama kampanyasına dahil olabilirsiniz. Haftada 1 GB bedava web için GELMB kodunu kullanmanız gerekmektedir.

Turkcell Ödül Web Kazan Kodu 2023

Turkcell kullandıkça öde hattı müşterileri için aylık ve haftalık ücretsiz internet kampanyasına katılmak için HEDİYE AYLIKLIK1GB yazıp 2222’ye göndererek 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Kampanyayı iptal etmek isterseniz HEDİYE HAFTALIK1GB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Turkcell müşterilerine sunulan şok hediye web kampanyasına katılmak istiyorsanız SURPRIZ yazıp 2222’ye göndermeniz gerekmektedir. SURPRIZ kodunuzu Turkcell’in size vereceği haftalık 500 MB ve birkaç GB bedava internet için kullanmalısınız.

Ücretsiz web kampanyalarından birine katılmak ve her gün 500 MB ücretsiz web kazanmak istiyorsanız, FIRSAT yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz. FIRSAT kodunu kullandığınızda anında 500 MB hediye kazanacaksınız.

Turkcell bedava web kampanyalarına katılmak ve günlük, haftalık ve aylık hediye web paketlerinden yararlanmak için kullanacağınız mesaj kodu ise GEL MB kodudur. GEL MB kodunu 2222’ye gönderdiğinizde size hediye olarak sunulan 1 GB ile 5 GB arası aylık web tarifelerinden birine sahip olabilirsiniz.

Turkcell BİP üzerinden ücretsiz internet kazanmak için KİM1GBISTER yazıp 2222’ye göndermeniz gerekmektedir. Mesajınızdan hemen sonra, yarışmaya katılmak ve alternatiflerden yararlanmak için bir mesaj alacaksınız.

Vodafone Ücretsiz Web Kazan Sms Kodları 2023

Vodafone ücretsiz 8 GB hediye web paketi fırsatından yararlanmak için SUPER2GB kodunu 3636’ya kısa mesajla göndermeniz gerekmektedir. SUPER2GB kodunu kısa mesaj olarak gönderdiğinizde, tarifenize anında 2 GB hediye web paketi teklifi alabilirsiniz. Bu pazarlama kampanyası tüm tarifeler için geçerli değildir.

Diğer Vodafone ücretsiz web paketi fırsatından yararlanmak için Sürpriz kodunu 6666’ya kısa mesajla göndermeniz gerekmektedir. Surpriz kodunu kısa mesajla gönderirken, haftalık 500 MB ücretsiz web kazanabilirsiniz. NET 500MB kodunu Vodafone ücretsiz web paketi anlaşmasından yararlanmak için de kullanabilirsiniz. NET 500MB kodunu kısa mesaj olarak gönderirken, hesabınızda 500 MB ücretsiz web kazanabilirsiniz.

Sms ile Vodafone Web Kazanmanın Yolu?

Vodafone ücretsiz web paketlerinden biri olan katlanan web paketi fırsatından yararlanmak için Kazan kodunu 4445’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Mesajlaştıktan sonra, tarifenizdeki web kadar hediye web kazanabilirsiniz. Tarifenizdeki web paketi kadar hediye web kazanmak için kullanacağınız kod KAZAN kodudur.

Tüm Vodafone 4.5G aboneleri için sunulan aylık 2 GB hediye web kampanyasından yararlanmak için 4.5G yazıp 4545’e göndermek yeterli.

Vodafone Ödül Çarkı ile Bedava Web Kazanın

Vodafone anlık 3 GB ücretsiz web’i kullanmak için tek yapmanız gereken HEDIYE3GB kodunu 4545’e kısa mesaj olarak göndermek. HEDIYE3GB kodunu kullanarak otuz günde 3 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yan Bana yazılımını cep telefonunuza indirdikten sonra BANANEVAR kodunu 4455’e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. BANANEVAR kodunu kullanırken, Vodafone yanımda yazılımı içindeki hediye çarkı ile web paketleri kazanabilirsiniz.

Vodafone Ödüllü 5 GB Web Pazarlama Kampanyası

Vodafone ücretsiz 5 GB hediye web pazarlama kampanyasından yararlanmak için 4bucakg kodunu kullanarak 4545’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. 4bucakg kodunu mesaj olarak gönderdiğinizde, 5 GB hediye web hemen hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Kullandıkça Öde Bedava Web Pazarlama Kampanyası

Vodafone’un yeni web pazarlama kampanyası Scorching pazarlama kampanyasından yararlanmak ve hediye web kazanmak için 2GB1TL yazıp 7000 ‘e göndermek gerekiyor. 2GB1TL kodunu kullanarak kampanyalardan yararlanırken, hediye olarak 2 GB web kazanabilirsiniz.

Vodafone, kullandığın kadar öde müşterileri için hediye web kampanyaları düzenliyor. Kullandığın kadar öde hattı müşterileri için düzenlenen web kampanyalarında 2 GB hediye web kazanmak için FATURASIZ2GB kodunuzu 4455’e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. FATURASIZ2GB kodunu kısa mesaj olarak gönderdiğinizde hediye web anında hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom Ücretsiz Web Kodları 2023

Türk Telekom abonelerinin akşam kullanımlarında ücretsiz web’e sahip olmalarını sağlamak için Selfy dünyasının bir parçası olmak gerekiyor. Selfy akşam hediye web kampanyasından yararlanmak için GECENET yazıp 4545’e göndermek yeterli. GECENET kodunu kullandığınızda, akşam kullanmanız gereken üç Gb web hediyesi hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom e-fatura müşterilerine sunulan 1 GB hediye web kampanyasından yararlanmak için 1GB yazıp 3008’e göndermeniz yeterlidir. 1 GB kodu ile hattınıza 1 GB hediye web paketi tanımlanır.

Türk Telekom Ödül Web Kodu 2023 nedir?

4.5G x 2 hediye web kampanyasından yararlanmak için 2KAT yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir. 2KAT kodunu kullandığınızda hattınıza 2 Gb hediye web tanımlanır. Türk Telekom arayanıbil 1 GB hediye web paketi fırsatından yararlanmak için PLUS yazıp 7065’e göndermeniz yeterlidir. PLUS kodunu kullandığınızda 1 GB hediye web paketi teklifi rutin olarak hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom Prime cepte hediye web paketi fırsatından yararlanmak için CEPTEYAZ kodunu yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazmanız gerekmektedir. CEPTEYAZ kodu ile 10 GB’a kadar hediye web kazanabilirsiniz.

Türk Telekom’un sadece faturalı hat sahipleri için değil, kullandıkça öde hattı müşterileri için de ücretsiz web kampanyası bulunuyor. Müşteriler web paketleri ve dakikaları ile sürekli memnun ediliyor. Cep telefonuna Türk Telekom cep yazılımı yüklendikten sonra 1 GB web kazanmak için 1 GB KAZAN yazıp 5555’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Yakın zamanda paylaşılanlar

Vücut Geliştirmeye Kaç Yaşında Başlamalısınız?

Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş nedir? Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş kaçtır? Bu sorular sıkça tartışılmaktadır. Antreman.NET olarak…

12 Haziran 2023

Her gün egzersiz yapıyor musunuz? Her gün egzersiz yapmak kasları eritir mi, her gün egzersiz yapmak zararlı mıdır?

Spora yeni başlayan kişilerin beklentilerini tanımlamaları önemlidir. Spor birçok nedenden dolayı yapılabilir. İnsanlar profesyonel bir sporcu olmak veya vücutlarını şekillendirmek…

12 Haziran 2023

Proteinli ve Sağlıklı Bir Sporcunun Kahvaltısı Nasıl Olmalıdır?

Egzersiz ve sağlıklı beslenmenin bir arada olması gerektiğini muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Sadece egzersiz yaparak veya iyi beslenerek daha sıkı ve…

12 Haziran 2023

Kişisel Eğitim Nedir? Nasıl Yapılır? Kişiye Özel Spor Koçluğu ile Hedefinize Ulaşın

10 Mayıs 2023 Kişiye Özel Spor Koçluğu Kişisel Eğitim, spor eğitmenlerinin her birey için özelleştirilmiş egzersiz programları oluşturması ve bunları…

12 Haziran 2023

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Enstrümantal Pilates tüm vücut için güçlü bir egzersizdir. Enstrümantal Pilates, Reformer Pilates olarak da bilinir. Bir reformer ile yapılır. Aletli…

11 Haziran 2023

Sporcu Öğünleri Nedir? Örnek Sporcu Öğün Önerileri

Sporcuların ne yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Sporcular öğünlerini sağlıklı karbonhidratlar ve proteinler üzerine kurmalıdır. Kırmızı et, kümes hayvanları, hindi ve…

11 Haziran 2023