MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
Kategoriler: Uncategorized

Twitter Hassas İçerik nasıl açılır?

Twitter Hassas İçerikBuiçerirrahatsızediciBu ciddi bir suçtur Görüntüler. Bu tür Hassas içerik içeren Tweetlerle karşılaşırsanız.Bu tweet hassas materyal içeriyor “Bu tweet hassas materyal içerebilirCweet artık görünmeyecek ve bir “bildirim” görünecektir.

Yazımızda açıklayacağız. Twitter hassas içerik nasıl açılır “” sembolü, sakıncalı veya rahatsız edici görüntüleri gizlemek için kullanılabilir. “Bu Tweet Aşağıdakilerin birlistesidirAyrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: içerik” bildirimi.

Twitter, mesaj göndermenize, kişileri takip etmenize ve düşüncelerinizi paylaşmanıza olanak tanıyan popüler bir sosyal medya uygulamasıdır. Dilediğiniz kadar ünlüyü takip edebilirsiniz.

Twitter Belirli türdeki içeriklerin izleyicilere gösterilmesini engellemek için çeşitli güvenlik araçları mevcuttur.

Twitter hassas materyal nedir ve bu ne anlama gelir?

Twitter hassas bir konudur. İçerik terimi, uygunsuz veya travmatize edici olarak kabul edilebilecek içeriğe sahip gönderileri tanımlamak için kullanılır. Bu, cinsel içerik (+18), kan veya diğer rahatsız edici sahneler içeren gönderileri içerir.)

Twitter kullanıcıları, rahatsız edici veya tehlikeli olduğu düşünülen ancak Twitter’da yayınlanan resim ve videoların genellikle doğrudan resmin veya videonun altında görüntülenmek yerine “hassas içerikler” etiketini taşıdığını fark eder.Bu tweet hassas materyal içeriyor” uyarısı.

Twitter hassas içeriği şu şekilde tanımlar: pornografik veya şiddet içeren içerikler gibi kullanıcılar veya üçüncü taraflar için zararlı olabilecek her türlü içerik. Twitter, medya ayarlarını kontrol ederek hassas içerikleri belirleyebilir.

Twitter’ın katı içerik politikaları vardır, ancak kullanıcılar Twitter’daki potansiyel olarak hassas içeriklerin engelini kaldırabilir. Kullanıcılar, uyarıları devre dışı bırakmak ve gördüklerini değiştirmek için gizlilik ayarlarını düzenleyebilir.

Bu sorunla karşılaşırsanız hassas medyayı yine de görüntüleyebilirsiniz.

Twitter Hassas İçerik – Nasıl etkinleştirilir?

Twitter Hassas Materyal: Nasıl görüntülenir? IPhone, Android uygulaması veya bilgisayarınızı kullanarak Twitter’a giriş yapabilirsiniz.

  • Bu bağlantıya tıkladığınızda Tweet hassas ayarlarını değiştirebilirsiniz.

En son gönderiler aşağıda listelenmiştir. Bu konular hakkında daha fazla bilgi edinin.

  • Buraya tık

layarak римание римание римание римание римание

  • на меаниму римание линии > Ayarlar ve Gizlilik > Gizlilik

ve

  • Güvenlik
  • https://twitter.com/settings/safety:Your tarayıcı uyumlu değil

.

İçerik, “Tweetle” kutucuğu işaretlenerek görüntülenebilir. “Tweet medya” kutusunu işaretledikten sonra içerik görünecektir. Hassas içerikli Medyayı Görüntüle ” kutucuğunu işaretleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. “Tweet medya içeriğiBölümü Gelecekteki kullanıcılar için gizli içeriği görüntüle

Ayarları değiştirmeye çalışmadan önce Twitter uygulamanızın güncellendiğini kontrol edin.

Uygulamanın durumu uygulama mağazalarından kontrol edilebilir. (iOS cihazlarda AppStore veya Google Play Store, Android cihazlarda AppStore). Uygulamayı güncelledikten sonra sorun çözülmelidir. Sorun devam ederse Twitter’ı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Normalde hassas bilgiler içeren tweetler arama sonuçlarında gösterilmez. İsterseniz bu tweetler etkinleştirilebilir.

  • Başlamak için Twitter web sitesine tıklayın. Menü > Ayarlar ve Gizlilik > İçerik Tercihleri> Arama Motorları.
  • Hassas bilgileri gizle” seçeneğinin işaretini

kaldırın.

Twitter’a Duyarlı İçeriğin Kilidini Açmak (İngilizce)✔️

 1. Twitter.com’daki hesabınıza giriş yapın.
 2. Daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın Profil Simgesi Sağ üst gezinme çubuğunda.
 3. Gizlilik Ayarı’nı seçin Uygun menü seçeneğini belirleyin.
 4. Web sitesini şu adresten ziyaret edebilirsiniz Gizlilik ve güvenlik ayarlar.
 5. Konumu bulTweetmedya Bölümü Bunu işaretle Hassas materyal içeren Tweetleri işaretle seçeneğinin yanındaki kutu Bu şekilde. Not: Ziyaretçiler profilinizi görüntülediğinde, hesabınızda hassas bilgiler bulunabileceği konusunda onları bilgilendiren ve yine de görmek isteyip istemediklerini soran bir mesaj göstermek için bu seçeneği etkinleştirebilirsiniz. Mesajı devre dışı bıraksanız bile, hassas olabilecek materyalleri görüntüleyen kişiler profilinizi görmeye devam edebilecektir.

Belirli kişilerin Tweetlerinizi görüntülemesini engellemek için “Okumayın” seçeneğini kullanın. Twitter hesabını gizle özelliği. TAMAM Twitter hesabınızı nasıl gizleyebilirsiniz?

Twitter Hassas Materyal: Sıkça Sorulan Sorular

Twitter’da hangi hassas materyallere izin verilir?

Twitter, kullanıcılarının yetişkinlere yönelik veya şiddet içeren içerikler de dahil olmak üzere küresel haberlere erişmesine izin verir. Gereksiz vahşet veya şiddet içeriği gibi bazı medya türlerine platformda izin verilmez. Twitter’ın Medya Politikası, hangi tür içeriklere izin verildiğini ayrıntılı olarak açıklar.

Hassas içerik içeren tweetleri nasıl işaretleyebilirim?

Ayarlar ve Gizlilik’e tıklayın. Hassas içerik içeren tweetlere bir içerik uyarısı eklemek için bu seçeneği belirleyin. Tweetler alanına tıklayarak hassas olabilecek medyayı işaretleyin.

Hassas olabilecek içeriği bildirmek için en iyi yöntem nedir?

Üç noktalı simgeye dokunun ve Tweet Bildir’i seçin. Bu Tweet hassas bir görsel içeriyor.

Yakın zamanda paylaşılanlar

Vücut Geliştirmeye Kaç Yaşında Başlamalısınız?

Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş nedir? Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş kaçtır? Bu sorular sıkça tartışılmaktadır. Antreman.NET olarak…

12 Haziran 2023

Her gün egzersiz yapıyor musunuz? Her gün egzersiz yapmak kasları eritir mi, her gün egzersiz yapmak zararlı mıdır?

Spora yeni başlayan kişilerin beklentilerini tanımlamaları önemlidir. Spor birçok nedenden dolayı yapılabilir. İnsanlar profesyonel bir sporcu olmak veya vücutlarını şekillendirmek…

12 Haziran 2023

Proteinli ve Sağlıklı Bir Sporcunun Kahvaltısı Nasıl Olmalıdır?

Egzersiz ve sağlıklı beslenmenin bir arada olması gerektiğini muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Sadece egzersiz yaparak veya iyi beslenerek daha sıkı ve…

12 Haziran 2023

Kişisel Eğitim Nedir? Nasıl Yapılır? Kişiye Özel Spor Koçluğu ile Hedefinize Ulaşın

10 Mayıs 2023 Kişiye Özel Spor Koçluğu Kişisel Eğitim, spor eğitmenlerinin her birey için özelleştirilmiş egzersiz programları oluşturması ve bunları…

12 Haziran 2023

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Enstrümantal Pilates tüm vücut için güçlü bir egzersizdir. Enstrümantal Pilates, Reformer Pilates olarak da bilinir. Bir reformer ile yapılır. Aletli…

11 Haziran 2023

Sporcu Öğünleri Nedir? Örnek Sporcu Öğün Önerileri

Sporcuların ne yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Sporcular öğünlerini sağlıklı karbonhidratlar ve proteinler üzerine kurmalıdır. Kırmızı et, kümes hayvanları, hindi ve…

11 Haziran 2023