MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
Kategoriler: blog

Türk Telekom Kalan Kullanım Hakları Sorgulama

Türk Telekom kalan kullanım için web, dakika ve sms bilgilerinizi incelemek ve stabiliteyi sorgulamak için uygulayabileceğiniz stratejiler burada listelenmiştir;

 1. Türk Telekom on-line işlemlere giriş yaparak hattınızda kalan kullanım miktarını öğrenebileceksiniz.
 2. *123# tuşlayarak kalan kullanım miktarınızı sorgulayabilirsiniz.
 3. kalan bakiyenizi 9333’ü arayarak veya telefonunuzun mesaj alanına TL yazıp 9333’e kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.
 4. Veri mesajı aboneliği ile telefonunuzdan yaptığınız her isim ve işlem için anında bilgi alabilirsiniz.

Menüden bakiye sorgulamak için telefonunuzun servis bölümündeki asistan kısmından kontör puanına tıklayabilir ve kalan yazan kısımdan hattınıza uygun kalan kullanımınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kullanım Araştırması

Türk Telekom kalan kullanım bilginizi öğrenmek için 444 1 500numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir ve sesli yanıt sisteminden kalan kullanımınızı öğrenebilirsiniz.

 • Türk Telekom hattınızın kalan kullanımını öğrenmek için telefonunuzdan 9333’ü arayabilir veya TL yazıp 9333’e SMS gönderebilirsiniz.
 • Türk Telekom arama sistemi ile *123# tuşlayarak kalan kullanımınızı görebilirsiniz.

Telefonunuza Türk Telekom cep asistanı yazılımını yükleyerek, yazılım içindeki servis menüsünden asistanı seçebilir ve kontör kalan bölümünden istediğiniz zaman kalan kullanımınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom resmi web sitesine telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak kalan kullanım haklarınızı web işlemleri yazılımından öğrenebileceksiniz.

SMS ile Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulama

Türk Telekom sms ile kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için telefonunuzun mesaj alanına KALAN yazarak 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz mesaj saniyeler içinde cevaplanacaktır. Gelen mesaj ile hattınızda kalan dakika, sms ve web hakkınız hakkında bilgilendirilebilirsiniz. SMS ile kalan kullanım hakkı bildirimi son 2 saatlik kullanımı kapsamaz.

Türk Telekom 9333 ile Kalan Kullanımları İncelemek

Gelen mesajda kalan dakika, sms ve web hakkınız ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Türk Telekom 9333 ile kalan kullanım haklarınızı öğrenmenin 2 alternatif yolu vardır.

 1. Telefonunuzun arama bölümüne gelin ve 9333’ü tuşlayın. Sesli sistem ile kalan kullanım haklarınızı öğrenebileceksiniz.
 2. Telefonunuzun mesaj bölümüne TL yazıp 9333’e kısa mesaj gönderdiğinizde, kalan kullanım haklarınızla ilgili çok kısa sürede bir mesaj alacaksınız.

Türk Telekom Cep Asistanı ile Kalan Kullanımları Öğrenmek

Türk Telekom Cep Asistan ile kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için öncelikle Cep Asistan yazılımını telefonunuza yükleyebilirsiniz. İndirdiğiniz cep asistan yazılımından servis menüsüne girin ve asistanı seçin. Asistanın içindeki kontör bölümünden kalan kısmına tıklayın. Burada hattınızda kalan dakika, sms ve web haklarınızı göreceksiniz.

Türk Telekom On-line Kalan Kontör Sorgulama

Türk Telekom’un web sitesi üzerinden kalan kullanım haklarını öğrenmek için telefon numaranız ve şifrenizle Türk Telekom’un resmi web sitesine giriş yapabilirsiniz. Web girişi için şifrenizi bilmiyorsanız, telefonunuzun mesaj bölümüne SIFRE yazarak 6606 ‘ya kısa mesaj gönderin.

Giriş yaptıktan sonra, muhtemelen kullandıkça öde hattına sahip olursunuz, kalan dakikalarınızı, sms ve web haklarınızı öğrenirsiniz. Türk Telekom faturalı hat sahibiyseniz fatura kesim tarihinizi ve bu tarihe kadar kalan dakika, sms ve web kullanım haklarınızı yakından görebilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kullanım Bildirimi Açık – Kapalı

Türk Telekom kalan kullanım miktarı bilgilendirme hizmeti, ev telefonu ve internet müşterilerine özel bir yazılımdır. Ev Avantaj 100, Ev Avantaj Ücretsiz ve Alo Paket 100 gibi kısıtlı tarife ve kampanyalardan faydalanan Türk Telekom müşterilerinin ücretsiz olarak yararlanabildiği data servisi, kullanım miktarı %80 veya %100’e ulaştığında devreye girmektedir.

Türk Telekom kalan kullanım miktarını SMS, e-posta veya sesli yanıt sistemi ile kişiye bildirir. Kullanım miktarı bildirimleri, yolla birlikte ücretsiz bir ödül olarak verilir ve belirli bir işleme gerek kalmadan açılır. Bununla birlikte, bu bildirimi almak istemiyorsanız, kapatabilirsiniz;

 • Türk Telekom kalan kullanım iptali için telefonunuzun mesaj bölümüne USIMIPTAL yazarak 6606’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Kalan kullanım miktarı bildiriminin iptalini web operasyon merkezinden talep edebileceksiniz.
 • Cep on-line işlemler merkezinden iptal edebilirsiniz.
 • 444 1 444 müşteri destek hattından iptal talebinde bulunabilirsiniz.
 • Türk Telekom mağaza ve işyerlerini ziyaret ederek iptal edebilirsiniz.

Yakın zamanda paylaşılanlar

Vücut Geliştirmeye Kaç Yaşında Başlamalısınız?

Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş nedir? Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş kaçtır? Bu sorular sıkça tartışılmaktadır. Antreman.NET olarak…

12 Haziran 2023

Her gün egzersiz yapıyor musunuz? Her gün egzersiz yapmak kasları eritir mi, her gün egzersiz yapmak zararlı mıdır?

Spora yeni başlayan kişilerin beklentilerini tanımlamaları önemlidir. Spor birçok nedenden dolayı yapılabilir. İnsanlar profesyonel bir sporcu olmak veya vücutlarını şekillendirmek…

12 Haziran 2023

Proteinli ve Sağlıklı Bir Sporcunun Kahvaltısı Nasıl Olmalıdır?

Egzersiz ve sağlıklı beslenmenin bir arada olması gerektiğini muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Sadece egzersiz yaparak veya iyi beslenerek daha sıkı ve…

12 Haziran 2023

Kişisel Eğitim Nedir? Nasıl Yapılır? Kişiye Özel Spor Koçluğu ile Hedefinize Ulaşın

10 Mayıs 2023 Kişiye Özel Spor Koçluğu Kişisel Eğitim, spor eğitmenlerinin her birey için özelleştirilmiş egzersiz programları oluşturması ve bunları…

12 Haziran 2023

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Enstrümantal Pilates tüm vücut için güçlü bir egzersizdir. Enstrümantal Pilates, Reformer Pilates olarak da bilinir. Bir reformer ile yapılır. Aletli…

11 Haziran 2023

Sporcu Öğünleri Nedir? Örnek Sporcu Öğün Önerileri

Sporcuların ne yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Sporcular öğünlerini sağlıklı karbonhidratlar ve proteinler üzerine kurmalıdır. Kırmızı et, kümes hayvanları, hindi ve…

11 Haziran 2023