MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
Kategoriler: Uncategorized

Biri aradığında telefonumun meşgul çalmasına izin verme!

Başka sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Her telefon görüşmesi aldığınızda telefonunuzun sürekli çaldığını duymak istemiyorsanız, açmanız gerekirÇağrı BekletmeUygulamayıakıllı telefonunuza indirin. Birisi aradığında, siz telefondayken yüzünü görebilirsiniz.

İşte şansınızı artırmanın en iyi yolları.T elefonlardaÇağrı Bek letme Düğmesi çalışmıyorTelefondayken meşgul sesi duyarsınız. Arayan kişiyi görebilirsiniz. Eğer yapabilirseniz, kimin aradığını görebilirsiniz. Buraya tıklayarak bu konuda daha fazlabilgi edinebilirsiniz. Cep Telefonunuz Meş gulken Başka BiriyleKonuşmak Diyalog, bunu tanımlamak için kullanılan terimdir.

Çağrı Bekletme nedir?

Çağrı bekletme, siz telefondayken gelen başka bir çağrı konusunda sizi uyarır. Siz mevcut aramanızı beklemeye alırken ikinci arama yanıtlanabilir.

Bir arkadaşınızla konuşurken bir aramayı beklemeye almaya karar verebilirsiniz. Daha sonra arkadaşınızı beklemeye alabilir ve arayan kişi konuşmasını bitirdikten sonra konuşmaya devam edebilirsiniz.

Çağrı bekletme, telefonda konuşmaya devam etmenizi ve başka bir çağrı almanızı sağlar.

Çağrı Bekletme Hizmeti EtkinleştirildiAramayı yanıtlayın ve konuştuğunuz kişiyi beklemeye alın. Arama biraz zaman alacaksa kısa tutarak arayan kişiye hızlı bir yanıt verebilirsiniz.

Çağrı Bekletme Ücretsizdir

Sisteminizin ne zaman açık olduğunu anlayabileceksinizÇağrıbekletmeArayanlarKonuşurkenbir mesajduyacaksınızArayanBaşka biriylekonuşuyorsunuzCevaplamak için “” tuşunabasın. Ne diyorsunuz? Engelli insanlar Şu anda mı? Bekleyin.

Çağrı Çoğu modern akıllı telefonda, bekleme işlevini kolayca kapatabilirsiniz.

Birisi aradığında Android’imin çalmasına izin verme.

Android telefonlardaÇağrı Bekletme Ayarları değiştirebilir veya numarayı çevirebilirsiniz. Çağrı bekletme kodu.

Çağrı bekletme şebekeye bağlıdır. Hizmete erişmek için SIM kartın etkinleştirilmesi gerekir.

 • “Ayarlar “a erişmek için ekranın sağ üst köşesindeki üç noktaya tıklayın.

  • Aşağıdakilerİletişime

geçmenin bazı yollarıBizim

  • hakkımızda daha fazla bilgiyi web sitemizde de bulabilirsiniz

.

  • “Arama Ayarları “nın altında bulunan

“Diğer Ayarlar “a ilerleyin.

  • Çağrı
  • bekletme

özelliğini açın”

  • “Diğer Ayarlar” üzerine tıklayın

.

Benim iPhone’um Biri Aradığında Meşgul Çalmasın!

IPhone zil sesini kapatabilirsiniz.iPhone Çağrı Bek letme özelliğini etkinleştirmek için biri aradığında telefona cevap vermek kolaydır.

  • Ayarlar > Telefon > Çağrı Bekletme’ye tıklayarak etkinleştirebilirsiniz

.

IPhone’unuzu etkinleştirmek için kullandığınız menüyü kullanarak Çağrı bekletmeyi devre dışı bırakabilirsiniz. “Arama Bekletme” sayfasındaki anahtarın yeşil değil gri olduğunu kontrol edin.

Turkcell, Türk Telekom veya Vodafone arama bekletmeyi nasıl etkinleştirirsiniz?

Başlamak için rehberimizi okuyun. Turkcell, Türk Telekom, Vodafone gibi Çağrı Bek letme Operatörlerini Açma;

Telefonunuzun arama ekranına giriş yapın ve *43# kodunu yazın.

Kod ile çağrı bekletme etkinleştirilir. Devre dışı bırakmak için kodu kullanın. # 43#.

Kodu tüm operatörler kullanabilir

Bu konu iyi bir konuBir çağrıaldığımda telefonum çalmıyorBirçağrıSorularınızıyanıtlıyoruzTelefon meşgul olduğunda Sizi kimin aradığını nasıl görebilirsinizTelefonunuzmeşgul olduğunda hattın diğer ucunda kimin olduğunu görüntüleyebilirsiniz. İki dilli bir çevirmen kullanmak iyi bir fikirdir.

Kendinizi yorgun mu hissediyorsunuz? Yurt dışından arayın Bu numaralar: + 393, 881, +359 AramalarEndişelenmeye mi başladınız Web sitemizden de hakkımızda daha fazla bilgi edinebilirsiniz Bunu kendiniz yapmanız mümkün Bu makale hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın. İşte bizimle iletişime geçebileceğiniz bazı yollar: Yurtdışından bir çağrı aldığınızda telefonu kapatın .

Çağrı bekletmeyi açarsanız ne olur?

Çağrı bekletme etkin olduğunda ve bir görüşme yaptığınızda bir ses duyarsınız. Bu ses, telefonda başka birinin olduğunu size bildirmek içindir. Diğer aramayı bağlarken ilk aramayı bekletebilir veya her iki aramayı da bağlamak için ahizeye hızlıca basabilirsiniz.

Çağrı bekletme etkinse arayanlar birbirlerini duymaya devam edebilir mi?

Telefonunuzdaki “bekletme” özelliğini kapatabilirsiniz, böylece sizi bekleyen arayanlar ne söylediğinizi duyamazlar.

İkinci bir çağrıya cevap verme zorunluluğum var mı?

Cevap vermek zorunda değilsiniz. Aramayı görmezden gelebilir ya da reddederken duraklatabilirsiniz. Arayan Kimliği, ikinci telefon aramasının yanıtlamaya veya reddetmeye değer olup olmadığını belirlemenizi sağlar.

Çağrı bekletme özelliği devre dışı bırakıldığında ne olur?

Çağrı bekletme özelliğini devre dışı bıraktığınızda, telefon normal şekilde çalışmaya devam edecektir. Bir çağrı alındığında sesli bildirim olmayacaktır. Her aramadan sonra, cevapsız telefon aramaları listesini gözden geçirerek hiçbirini kaçırmadığınızdan emin olmanız önemlidir.

Yakın zamanda paylaşılanlar

Vücut Geliştirmeye Kaç Yaşında Başlamalısınız?

Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş nedir? Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş kaçtır? Bu sorular sıkça tartışılmaktadır. Antreman.NET olarak…

12 Haziran 2023

Her gün egzersiz yapıyor musunuz? Her gün egzersiz yapmak kasları eritir mi, her gün egzersiz yapmak zararlı mıdır?

Spora yeni başlayan kişilerin beklentilerini tanımlamaları önemlidir. Spor birçok nedenden dolayı yapılabilir. İnsanlar profesyonel bir sporcu olmak veya vücutlarını şekillendirmek…

12 Haziran 2023

Proteinli ve Sağlıklı Bir Sporcunun Kahvaltısı Nasıl Olmalıdır?

Egzersiz ve sağlıklı beslenmenin bir arada olması gerektiğini muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Sadece egzersiz yaparak veya iyi beslenerek daha sıkı ve…

12 Haziran 2023

Kişisel Eğitim Nedir? Nasıl Yapılır? Kişiye Özel Spor Koçluğu ile Hedefinize Ulaşın

10 Mayıs 2023 Kişiye Özel Spor Koçluğu Kişisel Eğitim, spor eğitmenlerinin her birey için özelleştirilmiş egzersiz programları oluşturması ve bunları…

12 Haziran 2023

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Enstrümantal Pilates tüm vücut için güçlü bir egzersizdir. Enstrümantal Pilates, Reformer Pilates olarak da bilinir. Bir reformer ile yapılır. Aletli…

11 Haziran 2023

Sporcu Öğünleri Nedir? Örnek Sporcu Öğün Önerileri

Sporcuların ne yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Sporcular öğünlerini sağlıklı karbonhidratlar ve proteinler üzerine kurmalıdır. Kırmızı et, kümes hayvanları, hindi ve…

11 Haziran 2023