MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
Kategoriler: Uncategorized

Telefon düştü, ses yok, görüntü yok, ne yapmalı?

Telefonumu düşürdüm, ses veya görüntü yoksa ne yaparsınız? Telefonunuzun ekranı genellikle darbe aldığında veya düştüğünde hasar görür. Bu hasar genellikle kırılma ve çatlama şeklinde olur.

Ekranların telefonların en hassas parçalarından biri olduğunu daha önce belirtmiştik. Bir çarpma ya da düşme genellikle bir cep telefonunun ekranının kırılmasına neden olur. Bir darbeden sonra ekran çatlar veya kırılır.

Ekran hasar görmüştür. Telefon açılacak, ancak ekran görünmeyecektir. Ekran yok ama dokunmatik çalışıyor.

Telefon hala çalıyor ancak ekran yok.

Telefon ekranı üç parçadan oluşur. 1 Ön cam 2 Dokunmatik alan 3 LCD/LED panel.

Telefonu düşürmek hasara neden olabilir. İlk olarak, öndeki camın kırılması yaygındır. Hasarı sadece değiştirerek düzeltmek mümkün değildir. Hassasiyeti artırın Dokunmatik yüzeyÖn cam ve dokunmatik panel üreticiler tarafından entegre edilmiştir, böylece cam bir darbe nedeniyle kırıldığında veya çatladığında ekran herhangi bir görüntü göstermez.

Ön cam çatlamamış olsa bile iç ekran kırılabilir. Ekran neden çatlar? Telefon Hala Çalışıyor Bizimle birkaç şekilde iletişime geçebilirsiniz… Akıllı telefonunuzun ön camının çatlamasından dokunmatik panel sorumludur.

Aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinin: Ön camDokunmatikAlan aracı çalıştırmak için gerekli değildir.değiştirin.

Aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinin:LCD/LED panel Ekran ayrı olarak veya camla birlikte kırılabilir.

LCD ekranda leke veya boya akması varsa LCD ekranların hasar görme olasılığı daha yüksektir. Bu durumda maliyet farklı olacaktır.

Bazı durumlarda telefonunuzun ekranı kilitlenebilir veya donabilir. Bu durumda, piliniz tamamen şarj olana kadar beklemeniz gerekir.

Eğer yapabiliyorsanız, cihazınızı yeniden başlatmak da iyi bir fikirdir. Yeniden başlattıktan ve pili bitirdikten sonra bile telefonun ekranı boşsa yeni bir ekrana ihtiyaç duyulacaktır.

Makaleyi aşağıdaki şekilde özetleyebilirsiniz: Aşağıdakiler bizimle iletişime geçmenin yollarından bazılarıdır. Cihaz düşürülürse, ekranın belirli bölümlerinden görüntünün kaybolmasına neden olabilir ve dokunmatik düğmeler çalışmayabilir.

Bu sorunun tek bir çözümü vardır. Ekranınızı değiştirin.

Telefon ekran değişimi fiyatları Akıllıtelefonunuzun markasına ve modeline bağlı olarak farklı seçenekleriniz vardır. Telefonunuzu yalnızca hala garanti kapsamındaysa saygın bir mağazaya götürmelisiniz.

Yetkili bir serviskullanırsanızAşağıdakiler hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz:TelefonekranıTarafındandeğiştirilirSüreçdahahızlı olacak ve herhangi bir sorun ortaya çıktığında size yardımcı olacak biri her zaman yanınızda olacaktır.

Telefon ekran değişimi fiyatları

Aşağıda iPhone ve Samsung ekranlarının fiyatlarını görebilirsiniz.

Samsung ekran değişimi fiyatları

iPhone ekran değişimi fiyatları

Telefon ekranı ve içeriği silindiğinde veya değiştirildiğinde ne olur?

Bu doğru değil. Samsung veya iPhone’umun ekranını birçok kez değiştirmiş olmama rağmen, hiçbir zaman sıfırlamadım.

Sorumluluklarınızı azaltmak için, teknik destek sunan bazı şirketler kendilerine gönderdiğiniz telefona format atabilir. Kontrol ettiğinizden emin olun. Her ihtimale karşı telefonunuzu yedekleyin

Hakkında daha fazla bilgi edininTelefon çalışmıyor.Ses veya video yokBuraya tıklayarak bu konuda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.Sizinle iletişime geçmenin en iyi yolu nedir?

Düzgün çalışmayı durdurduysa Android veya IOS telefonunuzu onarma zamanı gelmiştir. Sistem kararsızsa, özellikle de uygulamanız yavaş çalışıyorsa ve arama ekranınız sürekli takılıyorsa bir onarım düşünün. Ancak, bilmeniz gerekenler Eğer ne yapmalıyım? Telefonunuzu formatlamadan önce, hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: Telefonu yeniden biçimlendirdiğinizde ne olur?

Yakın zamanda paylaşılanlar

Vücut Geliştirmeye Kaç Yaşında Başlamalısınız?

Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş nedir? Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş kaçtır? Bu sorular sıkça tartışılmaktadır. Antreman.NET olarak…

12 Haziran 2023

Her gün egzersiz yapıyor musunuz? Her gün egzersiz yapmak kasları eritir mi, her gün egzersiz yapmak zararlı mıdır?

Spora yeni başlayan kişilerin beklentilerini tanımlamaları önemlidir. Spor birçok nedenden dolayı yapılabilir. İnsanlar profesyonel bir sporcu olmak veya vücutlarını şekillendirmek…

12 Haziran 2023

Proteinli ve Sağlıklı Bir Sporcunun Kahvaltısı Nasıl Olmalıdır?

Egzersiz ve sağlıklı beslenmenin bir arada olması gerektiğini muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Sadece egzersiz yaparak veya iyi beslenerek daha sıkı ve…

12 Haziran 2023

Kişisel Eğitim Nedir? Nasıl Yapılır? Kişiye Özel Spor Koçluğu ile Hedefinize Ulaşın

10 Mayıs 2023 Kişiye Özel Spor Koçluğu Kişisel Eğitim, spor eğitmenlerinin her birey için özelleştirilmiş egzersiz programları oluşturması ve bunları…

12 Haziran 2023

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Enstrümantal Pilates tüm vücut için güçlü bir egzersizdir. Enstrümantal Pilates, Reformer Pilates olarak da bilinir. Bir reformer ile yapılır. Aletli…

11 Haziran 2023

Sporcu Öğünleri Nedir? Örnek Sporcu Öğün Önerileri

Sporcuların ne yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Sporcular öğünlerini sağlıklı karbonhidratlar ve proteinler üzerine kurmalıdır. Kırmızı et, kümes hayvanları, hindi ve…

11 Haziran 2023