MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
Kategoriler: Uncategorized

Telefon Desen Kilidi Nasıl Kırılır?

Telefonumuzu kilitlemek için kullandığımız PIN kodunu, deseni veya şifreyi unutabiliriz. Bu makale size nasıl olduğunu gösterecek. Telefonunuzun kilidini açmak için desen kilidinizi kırın Bu makaleyi okumalısınız. Ekran desen ini unuttunuz Google hesabınızı kullanarak bir dosyayı açamıyorsunuz.

Android cihazların ana ekranı kilitlemek için çeşitli seçenekleri vardır. Bir PIN girebilir veya bir desen oluşturabilirsiniz.

Android cihazlar giriş güvenliği için bir kilit deseni kullanır. Dokuz noktayı birleştirerek, kilit desenini kullanarak kendi güvenlik sisteminizi oluşturabilirsiniz. Kullanıcılar, çekiciliğinden ve şifreleme olarak kırılmasının imkansız olmasından etkilenir.

Android kilit ekranı deseninizi, pin kodunuzu veya şifrenizi kaybettiyseniz geri alabilirsiniz.

Telefon Desen Kilidi Nasıl Kırılır

Bunu yapmanın farklı yolları vardır. Android’in Ekranını Kırmak İki dilli bir çevirmen kullanmak iyi bir fikirdirDahafazla bilgi edinmek için aşağıdaki düğmeye tıklayın. Telefon desen kilidiBazıfarklılıklar olabilir Telefonunuzun yetenekleri değişecektir.

Cihazınızı fabrika varsayılan ayarlarına sıfırlayın

Bu yöntem telefonunuzun pil seviyesinin çok yüksek olmasını gerektirir.

 • Ses kısma, güç ve ana ekran düğmelerini aynı anda birkaç saniye basılı tutun. Ardından “Fabrika ayarlarınasıfırla/verileri sil“i seçin. Menüdeki “ses ayarı” düğmesine basarak ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.
 • Güç düğmesine basarak cihazınızın çalıştığını doğrulayabilirsiniz.

Artık Android telefonunuzu şifre veya desen olmadan başlatabilirsiniz. Bunun kişisel verilerinizi silebileceğini unutmayın.

Android Cihaz Yöneticisini Kullanma

Kurtarma işlemine yardımcı olması için Android Cihaz Yöneticisi Aracını kullanacaksınız. Bu araçla kilit kodunu sıfırlayabilir ve bir harita kullanarak cihazınızın yerini belirleyebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzu kilitleyebilir, çaldırabilir ve tüm verileri silebilirsiniz.

 • İlk olarak, Android Cihaz Yöneticisi’ni açın Siteyi ziyaret etmek için bir tarayıcı kullanın. Google hesabınızla oturum açmanız gerekecektir.
 • Daha fazla bilgi edinmek için Kilitle’ye tıklayın,simgeyi görüntülemek için tıklayın. Daha sonra bir şifre oluşturmanız istenecektir.

Artık yeni bir PIN veya şifre kullanacaksınız. Telefonunuzu kapatmış olsanız bile kilit kodunuzu değiştirebilirsiniz.

 • Telefonunuzun kilidini açtıktan sonra, Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: > Ekranı kilitle ve güvenlik > Ekran kilidi türü. Yeni şifrenizi girin. Kod istediğiniz gibi ayarlanabilir.

FindMyMobile ‘ı kullanma

Samsung, Android Cihaz Yöneticisi’ne benzer bir hizmet sunmaktadır.

 • Eğer bir Samsung müşterisiyseniz, bu bağlantıyı takipedinSamsung hesabınızı kullanarak oturum açın.
 • Buraya Tıklayın Ekranımı Kilitle Bölmenin solundaki düğmeye tıklayın. PIN Alttaki Kilit simgesine tıklayın.

Deseni Unuttum Seçeneği

“bekleyin 30 “Belirtilen numara için pin veya deseninizi denedikten sonra”hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya da tıklayabilirsiniz.“Deseni unuttum“Pin’ihatırla” seçeneğine dokunursanız, bu uyarıdan sonra Kelimenin nasıl telaffuz edileceği belli değilDahaönce tanımladığınız e-posta ve Şifre alanları telefonunuzda görünecektir.

Sağladığınız bilgiler bir desen kodu veya pin kodu oluşturmak için kullanılabilir.

Telefonunuzu bir PC’ye bağlayarak desen şifresi nasıl kırılır

Bu yöntem yalnızca Android ayarlarınız USB hata ayıklamayı etkinleştirmişse kullanılabilir. Android cihazınızın tamamen şarj olduğundan emin olun.

 • USB kablonuzu bilgisayara bağlayın.
 • Bilgisayarınızda Komut istemi açılacaktır.
 • Yeni pencereye şifrenizi girin. "adb shell rm /data/system/gesture.key" Klavyenizdeki kodu girin.
 • USB kablosunu çıkarın ve telefonunuzu yeniden başlatın.

Pin veya şifreniz kırılmış olacaktır.

İşte kullanabileceğiniz en iyi web siteleri. En iyi müzik duvar kağıtları Aşağıda Müzik severlerin nasıl kullanacağına dair bazı örnekler verilmiştir. Telefonunuz veya bilgisayarınız için bu yüksek çözünürlüklü masaüstü duvar kağıtlarından birini indirin.

Yakın zamanda paylaşılanlar

Vücut Geliştirmeye Kaç Yaşında Başlamalısınız?

Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş nedir? Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş kaçtır? Bu sorular sıkça tartışılmaktadır. Antreman.NET olarak…

12 Haziran 2023

Her gün egzersiz yapıyor musunuz? Her gün egzersiz yapmak kasları eritir mi, her gün egzersiz yapmak zararlı mıdır?

Spora yeni başlayan kişilerin beklentilerini tanımlamaları önemlidir. Spor birçok nedenden dolayı yapılabilir. İnsanlar profesyonel bir sporcu olmak veya vücutlarını şekillendirmek…

12 Haziran 2023

Proteinli ve Sağlıklı Bir Sporcunun Kahvaltısı Nasıl Olmalıdır?

Egzersiz ve sağlıklı beslenmenin bir arada olması gerektiğini muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Sadece egzersiz yaparak veya iyi beslenerek daha sıkı ve…

12 Haziran 2023

Kişisel Eğitim Nedir? Nasıl Yapılır? Kişiye Özel Spor Koçluğu ile Hedefinize Ulaşın

10 Mayıs 2023 Kişiye Özel Spor Koçluğu Kişisel Eğitim, spor eğitmenlerinin her birey için özelleştirilmiş egzersiz programları oluşturması ve bunları…

12 Haziran 2023

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Enstrümantal Pilates tüm vücut için güçlü bir egzersizdir. Enstrümantal Pilates, Reformer Pilates olarak da bilinir. Bir reformer ile yapılır. Aletli…

11 Haziran 2023

Sporcu Öğünleri Nedir? Örnek Sporcu Öğün Önerileri

Sporcuların ne yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Sporcular öğünlerini sağlıklı karbonhidratlar ve proteinler üzerine kurmalıdır. Kırmızı et, kümes hayvanları, hindi ve…

11 Haziran 2023