MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
Kategoriler: Uncategorized

Akıllı olmayan bir TV internete nasıl bağlanır?

Konuyla ilgili makalemiziokuyunAkıllı olmayan televizyonunuzu internetenasılbağlarsınızAçıkladığımızyerAşağıdabizimle iletişime geçmenin yollarından bazıları yer almaktadır.kredi alma süreciayrıntılıolarak. TV’nizi WiFi Olmadan İnternete Bağlama Aşağıdaki örnekleri takip ederek başlayabilirsiniz: Bir bilgisayardaki görüntüler WiFi olmadan bir televizyona aktarılabilir.

Akıllı Olmayan Bir TV’ye Bağlanmaİnternet mükemmel bir kaynaktır. Akıllı TV’ler TV’ye dönüştürülebilirBunuyapmak için hiçbirprofesyonel gerekmez. Bunu Yapın. Akıllı Olmayan Kişiler için İnternet Erişimi Bağlama Başarılı bir TV yapımcısı olmak için uygun bilgi ve ekipmana ihtiyacınız var.

Bu makale sorularınızı yanıtlayacak: Televizyonumu nasıl akıllı hale getirebilirim? Kablolu veya Kablosuz İnterneti TV’ye nasıl bağlayabilirim? Ve Akıllı olmayan bir TV’yi internete nasıl bağlayabilirim?

Sizinle iletişime geçmenin en iyi yolu nedir? Bizimle iletişime geçmenin bazı yolları şunlardır: Akıllı TV olmayan bir TV’yi İnternete bağlayın Bu yazıda okuyacaklarınız:

 • Smart TV nedir?
 • Eski bir televizyonu internete nasıl bağlarım?
 • İnternet erişimi olmayan bir TV’ye internet bağlantılı bir televizyon bağlanabilir mi?
 • İnternet erişimi olan bir televizyonu bilgisayarıma nasıl bağlarım?
 • Android TV Box nedir?
 • Android TV Box kullanarak eski bir TV’yi Smart TV’ye nasıl dönüştürebilirim?
 • Hangi Android TV kutusunu satın almalısınız?
 • Google Chromecast nedir?
 • Google Chromecast: Google Chromecast ile eski bir TV’yi Akıllı TV’ye dönüştürün
 • Apple TV nedir?
 • Apple TV: Eski bir TV’yi Akıllı TV’ye dönüştürme

BakalımAkıllı TV nedir?

Akıllı TV’ler sizi internete bağlamak için teknolojiyi kullanır ve ardından uygulamalar indirerek izleme deneyiminizi geliştirir. Bir Smart TV, Netflix, Amazon YouTube gibi tüm favori video akış hizmetlerinizin keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Spotify gibi müzik akış hizmetlerinin yanı sıra çok çeşitli spor ve video oyunlarının keyfini ek ürünler satın almanıza gerek kalmadan çıkarabilirsiniz.

Akıllı olmayan bir televizyonu internete bağlama ….

Akıllı olmayan televizyonumu internete nasıl bağlayabilirim?

Bir kumanda çantasını birkaç farklı şekilde kullanabilirsiniz. Başınızı çevirin TVIt Akıllı Telefonlar Olmadan Akıllı Televizyon Satın Almak Mümkün Aşağıda kullanımına ilişkin bazı örnekler verilmiştir.

Google Chromecast, Android TV Box veya Apple TV, WiFi olmadan TV’leri internete bağlamak için seçeneklerdir.

Aşağıda bazı yöntemler verilmiştir. Siz seçebilirsiniz. İnternetiniz olmasa bile TV’nizden internete bağlanmak için bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Android TV Box kullanarak eski bir TV nasıl Akıllı TV’ye dönüştürülür

Akıllı olmayan televizyonumu internete nasıl bağlayabilirim?

AppleTVveya Android TV Box kullanarak Akıllı olmayan bir televizyonu nasıl Akıllı TV’ye dönüştürebileceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz. Bu cihazlar HDMI ve USB girişi olan televizyonlarla uyumludur.

Android TV Kutusu (Akıllı Android TV Kutusu olarak da adlandırılır) TV’nizde video izlemenizi ve video oyunları oynamanızı sağlayan bir cihazdır. Android uygulamaları cihaz üzerinde çalıştırılabilir. Android TV kutuları TV’de internette gezinmek ve Netflix, Youtube veya Amazon TV gibi uygulamaları kullanmak için kullanılabilir.

Hangi Android TV Kutusunu satın almalısınız?

Akıllı TV’ler farklı şekillerde gelir,televizyonunuzu bir televizyona dönüştürebilirsiniz. Ortalama fiyat 200 ile 800 Türk Lirası arasında değişmektedir. Zayıf donanıma sahip bir cihaz, yetersiz performansa neden olabilir. Hız, çekirdek sayısı ve RAM önemli faktörlerdir. Yüksek hızlı cihazlar sizin için faydalı olacaktır.

Türkiye’de ve tüm dünyada popüler olan bir dizi TV kutusu vardır. Apple TV Box’lar (ve diğer markalar da), Amazon Fire Stick TV’ler, Nvidia Shield TV’ler ve diğerleri mevcuttur. Bu cihazlar şu anda mevcuttur.

Android TV Box, en sevdiğiniz TV şovlarının keyfini çıkarmanızı sağlar. TV’nizi kablolu veya kablosuz olarak internete bağlayınŞarkıları indirinve dinleyin veya film izleyin. Kısacası, TV’nizde yaptığınız her şeyi yapabilirsiniz Aşağıda, akıllı olmayan bir TV’yi akıllı bir TV’ye dönüştürmek için bir Android TV Kutusu kullanarak akıllı telefonların kullanımına ilişkin bazı örnekler verilmiştir.

Google Chromecast Eski TV’nizi Akıllı TV’ye dönüştürün

Chromecast, Android TV Kutuları ile de kullanılabilir.

Google Chromecast görüntüleri HDMI üzerinden gönderir. Güç herhangi bir USB konektöründen çekilebilir. Bu cihaz HDTV açıkken kullanılabilmektedir. Cihaz, Android veya iOS cihazlardan ve yerel bir ağa bağlı bilgisayarlardan kablosuz olarak kontrol edilebiliyor.

Yazımızı buradan okuyabilirsiniz Müzik çalmak ve video izlemek için Chromecast’i kullanın.

Apple TV Eski TV’nizi Akıllı TV’ye dönüştürün

Apple TV, bir iPhone, iPad veya iPod touch’a bağlıysa TV’nizin Smart TV özelliklerine sahip olmasını sağlar. Akıllı TV’ler gerekli değildir.

Apple TV, İnternet içeriğini TV’nizde görüntüler. Apple TV, Apple’ın işletim sistemi tvOS’u çalıştıran küçük bir aygıttır. Apple TV, avucunuza sığan tvOS işletim sistemine sahip küçük bir Apple TV aygıtıdır. Bağlanmak için Buraya TıklayınMobilcihazınızda da TV izleyebilirsiniz İnternetAyrıcailetişim kurabilirsiniz TV’nin keyfini çıkarınBuşekilde

Apple TV, AirPlay ve Ev Paylaşımı aracılığıyla iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızdan HD TV’nize kablosuz olarak içerik akışı yapmanızı sağlar. iTunes Store, TV’nizde oynatılabilecek müzik ve filmler satın almanıza olanak tanır.

Daha fazla bilgi Apple TV: Nedir ve nasıl kullanabilirim? Makalemizi okuyun.

Sizinle iletişime geçmenin en iyi yolu nedir?Eski bir TV’yi internete bağ lamak Normal bir TV’yi nasıl akıllı bir TV’ye dönüştürebileceğinizi yazımızda anlattık. TV’yi kablosuz olarak veya kablolu internet üzerinden nasıl bağlayacağınızı.

Akıllı olmayan bir TV’yi internete bağlamakla ilgili sık sorulan sorular

Evde internet erişimi olmadan TV’nizi internete bağlayabilir misiniz?

Televizyonunuzda internet yoksa internete bağlanabilir misiniz? Evet, bu mümkün. Akıllı olmayan televizyonunuzu internet üzerinden bağlayıp kullanmaya devam etmeniz mümkün.

İnternet bağlantısı olmayan televizyonumu ağıma nasıl bağlayabilirim?

Smart TV’si olmayan bir televizyonu Smart TV’ye dönüştürmenin birkaç yolu vardır. Google Chromecast veya Apple TV, WiFi olmayan bir TV’yi internete bağlamanın en iyi yollarıdır.
Tüm bu yöntemler eski bir televizyonu internete bağlama makalemizde listelenmiştir. Sizin seçiminiz. İnternetiniz olmasa bile televizyonunuzdan internete bağlanmak için bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Android TV Kutusu nedir?

Android TV Kutusu (Akıllı Android TV Kutusu olarak da adlandırılır), TV’nizde video izlemenizi ve video oyunları oynamanızı sağlayan bir cihazdır. Android tabanlı uygulamalar ve programlar çalıştırılabilir. Android TV kutuları Netflix, Youtube ve Amazon TV gibi uygulamalara erişmek için kullanılabilir. Kullanıcılar Web tarayıcısını kullanarak TV’lerinde web’e göz atabilirler.

Hangi Android TV Kutularını satın almalısınız?

Çeşitli cihazlar kullanarak TV’nizi bir Smart TV’ye dönüştürebilirsiniz. Fiyatları 200 ile 800 Türk Lirası arasında değişmektedir. Düşük seviye donanıma sahip bir cihaz tatmin edici olmayan bir sonuç verebilir. Kaç GHZ, çekirdek işlemci ve GB RAM var?
Türkiye’de ve dünyada birçok TV Box mevcut. Apple TV Box’lar (ve diğer markalar da), Amazon Fire Stick TV’ler, Nvidia Shield TV’ler ve diğerleri mevcuttur. Bu cihazlar şu anda mevcuttur.

Google Chromecast nedir?

Google Chromecast videoyu HDMI üzerinden iletir. Herhangi bir USB portu ile çalıştırabilirsiniz. HDTV’nizi açar açmaz cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz. Cihaz, aynı LAN üzerindeki bilgisayarların yanı sıra Android veya iOS çalıştıran mobil cihazlardan kablosuz olarak kontrol edilebilir.

Apple TV nedir?

Apple TV, AirPlay aracılığıyla iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızdan HDTV’nize kablosuz olarak içerik akışı yapmanızı sağlar. Ayrıca iTunes Store’dan müzik ve film satın alabilirsiniz.

Yakın zamanda paylaşılanlar

Vücut Geliştirmeye Kaç Yaşında Başlamalısınız?

Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş nedir? Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş kaçtır? Bu sorular sıkça tartışılmaktadır. Antreman.NET olarak…

12 Haziran 2023

Her gün egzersiz yapıyor musunuz? Her gün egzersiz yapmak kasları eritir mi, her gün egzersiz yapmak zararlı mıdır?

Spora yeni başlayan kişilerin beklentilerini tanımlamaları önemlidir. Spor birçok nedenden dolayı yapılabilir. İnsanlar profesyonel bir sporcu olmak veya vücutlarını şekillendirmek…

12 Haziran 2023

Proteinli ve Sağlıklı Bir Sporcunun Kahvaltısı Nasıl Olmalıdır?

Egzersiz ve sağlıklı beslenmenin bir arada olması gerektiğini muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Sadece egzersiz yaparak veya iyi beslenerek daha sıkı ve…

12 Haziran 2023

Kişisel Eğitim Nedir? Nasıl Yapılır? Kişiye Özel Spor Koçluğu ile Hedefinize Ulaşın

10 Mayıs 2023 Kişiye Özel Spor Koçluğu Kişisel Eğitim, spor eğitmenlerinin her birey için özelleştirilmiş egzersiz programları oluşturması ve bunları…

12 Haziran 2023

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Enstrümantal Pilates tüm vücut için güçlü bir egzersizdir. Enstrümantal Pilates, Reformer Pilates olarak da bilinir. Bir reformer ile yapılır. Aletli…

11 Haziran 2023

Sporcu Öğünleri Nedir? Örnek Sporcu Öğün Önerileri

Sporcuların ne yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Sporcular öğünlerini sağlıklı karbonhidratlar ve proteinler üzerine kurmalıdır. Kırmızı et, kümes hayvanları, hindi ve…

11 Haziran 2023