MARKABONUSGİRİS
5000TL
5000TL
3000TL
5050TL
4000TL
1500TL
4000TL
5000TL
1000TL
6500TL
8000TL
3000TL
Kategoriler: blog

Özel Gizli Numaradan Arayan Kimliğini Bulma ve Öğrenme (Nisan 2023)

Artık size özel olmayan veya gizli bir numaradan kimin sorduğunu bulmak daha kolay. Cep telefonunda halka açık olmayan bir miktar göründüğünde, herkes gerginleşecektir. Bununla birlikte, bu korku olmadan arayanın kim olduğunu kolayca keşfedebilirsiniz.

Gizli numaradan arayan kişiyi bulmak için şirketler ve amaçlar da büyüyen birçok uygulamalı bilim arasında yer almaktadır. Bu makalede, size gizli numara arama kapsamında bilgi sunuyoruz.

Fatura Unsurundan Gizli Miktar Çalışması

Faturaunsurundan gizli numara öğrenme hizmeti ile sizi rahatsız eden kişileri bulmak artık çok kolay. Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom kullandığınız hattın fatura bölümüne kolayca giriş yapabilir ve sizi arayan gizli veya kişisel numaraların kim olduğunu fatura bölümünden öğrenebilirsiniz.

Kullandığınız hattın mobil hizmet giriş şifresini bilmiyorsanız veya unuttuysanız, müşteri danışmanı tarafından veya ŞİFRE AL tekniğini kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Vodafone Gizli Miktar Çalışma Hizmeti

Bir Vodafone alıcısıysanız, Vodafone gizli miktar çalışma hizmeti ile sizi rahatsız eden kişiyi kolayca keşfedebilirsiniz. Sadece Vodafone bilinmeyen numaraları inceleme hizmeti sayesinde, rehberinizde kayıtlı olan ve sizi herkese açık olmayan bir numaradan arayan kişiyi belirleyebilirsiniz.

bilinmeyen numara tedarikçisi 11842’ye ulaşabilir veya 10 haneli cep telefonu numarasının mesaj bölümüne KIM yazarak 7048 ‘e kısa içerik mesajı gönderebilirsiniz. (Örnek: 5555555555 KIM)

Bu hizmet, cep telefonu e-kitabınızda kimin olduğunu ve sizi gizli bir miktardan kimin aradığını bulmak için zar zor kullanılır. Belirli bir numaradan veya belirli bir kişiden fazladan arama aldığınızda, savcılığa başvurabilirsiniz.

Turkcell Gizli Numara Öğrenme Servisi

Eğer Turkcell hat sahibiyseniz, Turkcell gizli numara öğrenme servisi sayesinde sizi arayan gizli numaraları kolayca öğrenebilirsiniz. Bu hizmet sadece Turkcell Bilgi’ye kayıt olan kişiler tarafından kullanılabilir, ancak siz de tek kuruş harcamadan bu yönteme üye olabilirsiniz.

REHBERAKTİF yazın ve 2200‘a kısa mesaj gönderin. Aradığınız numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için, sms bölümündeki on haneli cep telefonu numarasını girerek 2200 ‘a kısa mesaj gönderebilirsiniz. KIM yazarak ve mesaj alanı bölümündeki cep telefonu numarasını girerek, gizli numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için 2200 servis tedarikçisine bir mesaj gönderebilirsiniz. Turkcell gizli numara öğrenme hizmetinden yararlanmak için belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Bunun yanı sıra Turkcell UpCall programı ile tüm operatörlere ait kişisel numaraların kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Gizli Numara Öğrenme Servisi

TürkTelekom’un gizli numaraöğrenme hizmeti sayesinde, kişisel numaraları öğrenmek artık çok kolay. Bir Türk Telekom alıcısı olarak, *100# kullanarak menüye geçebilir veya TT Mobil WAP veya 11855 numarasını kullanarak gizli numaranın sahibini öğrenebilirsiniz. Siz de cia hücre programı ile gizli miktardan arayanı görebilirsiniz.

Kişisel Miktar Arayan Bulucu Şirketler

Kişisel numaralardan kimin veya kimlerin sorduğu her zaman merak konusu olmuştur. Yardımcı program elde etme yöneticilerinde birçok uygulama geliştirilmiştir. Üretilen bu uygulamaların {donanım} ve altyapısı nedeniyle istenileni karşılayamamaktadır. 118 80‘i tuşlayarak, 60 saniye için 3,48 TL ödeyerek belirli bir numaranın sahibine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, farklı 11832 ve 11842 ücretli kişisel miktar arayan bulma şirketleri de en popüler olacak.

*#38# Özel Gizli Miktar Bulucu Kodu

*38# özel gizli miktar bulucu kodu ile, düzenlemeden önce sizi tanıyan cep telefonu numaralarını keşfedeceksiniz. Bununla birlikte, yepyeni mevzuatla birlikte, bu kodun kullanımı geçersiz hale geldi. Gizli numaralardan sizi kimin aradığını öğrenmek için, herhangi bir amaca ihtiyaç duymadan savcılığa başvurabilir ve net bilgi alabilirsiniz.

Gizli Numaralardan Gelen Çağrılar Nasıl Engellenebilir?

Gizli numaralardan gelen çağrılar bireyler için çok rahatsız edici olabilir. Gizli numaralardan gelen aramaları nasıl engelleyebilirsiniz ? Sorunun cevabını bu metin ile size bildireceğiz.

Türk Telekom ve Turkcell hat sahipleri;

  • Arama konusu içerisinde *253# ve arama tuşunu acil yaparak gizli numaraları engelleyebileceksiniz.

Vodafone hat müşterileri;

  • Vodafone’da Self servis tedarikçi veya Sesli yanıt servisini kullanarak gizli numaralara gelen çağrılarınızı kapatabileceksiniz.
  • SMS kısmına gerekli 4 haneli rakamı girerek gizli numaralara gelen aramaları engelleyebileceksiniz.

Yakın zamanda paylaşılanlar

Vücut Geliştirmeye Kaç Yaşında Başlamalısınız?

Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş nedir? Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş kaçtır? Bu sorular sıkça tartışılmaktadır. Antreman.NET olarak…

12 Haziran 2023

Her gün egzersiz yapıyor musunuz? Her gün egzersiz yapmak kasları eritir mi, her gün egzersiz yapmak zararlı mıdır?

Spora yeni başlayan kişilerin beklentilerini tanımlamaları önemlidir. Spor birçok nedenden dolayı yapılabilir. İnsanlar profesyonel bir sporcu olmak veya vücutlarını şekillendirmek…

12 Haziran 2023

Proteinli ve Sağlıklı Bir Sporcunun Kahvaltısı Nasıl Olmalıdır?

Egzersiz ve sağlıklı beslenmenin bir arada olması gerektiğini muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Sadece egzersiz yaparak veya iyi beslenerek daha sıkı ve…

12 Haziran 2023

Kişisel Eğitim Nedir? Nasıl Yapılır? Kişiye Özel Spor Koçluğu ile Hedefinize Ulaşın

10 Mayıs 2023 Kişiye Özel Spor Koçluğu Kişisel Eğitim, spor eğitmenlerinin her birey için özelleştirilmiş egzersiz programları oluşturması ve bunları…

12 Haziran 2023

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Enstrümantal Pilates tüm vücut için güçlü bir egzersizdir. Enstrümantal Pilates, Reformer Pilates olarak da bilinir. Bir reformer ile yapılır. Aletli…

11 Haziran 2023

Sporcu Öğünleri Nedir? Örnek Sporcu Öğün Önerileri

Sporcuların ne yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Sporcular öğünlerini sağlıklı karbonhidratlar ve proteinler üzerine kurmalıdır. Kırmızı et, kümes hayvanları, hindi ve…

11 Haziran 2023