MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
Kategoriler: Uncategorized

IOS ücretli Oyun ve Uygulamaları ücretsiz yükleyin!

Apple jailbreak işlemini durdurmaya çalıştı ancak bu hala mümkün. App Store iOS oyunları ve uygulamaları ücretsiz olarak nasıl indirilir ve yüklenir çok savunmasızdır, bu nedenle jailbreak yapmaya gerek yoktur.

Birçok uygulamayı çevrimiçi olarak ücretsiz indirin. GooglePlayiseÜrün App Store’da bir ücret karşılığında mevcuttur. Her oyun veya uygulama için ödeme yapmak istemeyen kullanıcılar bunları ücretsiz olarak indirebilir. jailbreak.

Apple’ın jailbreak konusundaki katı politikası ve bu süreç için harcadığı emek, jailbreak işlemini daha zor hale getirmiştir. Bir güvenlik açığı, ücretli uygulamaları ödeme yapmadan kullanmanıza izin verdi.

Bunu iki şekilde yapabilirsiniz: LazyNotes veya VShare kullanarak.

Adımları aşağıda bulacaksınız.

IOS için Uygulamalar ve Oyunlar ücretsizLazyNotes

Lazy Notes’u cihazınıza indirin

App Store hesabınızda oturum açmanız, Lazy Notes adlı uygulamayı aramanız ve indirmenizgerekecektir. Doğrudan şuraya gidebilirsiniz ve bu da burada Lazy Notes’a erişmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.

Lazy Notes’u indirin ve ardından normal şekilde açın.

Başlangıçta bir not alma aracı olduğunu düşündüğünüz uygulama aslında arka planda gizlenmiş bir mağazadır.

Birçok uygulama ve oyunu indirmek ve kullanmak ücretsizdir.

Sertifika İçe Aktarma

İndirme ile ilgili sorunlar olacaktır.

Aşağıdaki adımları uygulayarak bunu önleyebilirsiniz. i̇şte buSertifikanızı almak için AppCola sitesini ziyaret edin, bağlantıya tıklayın. Dilediğiniz oyunu veya uygulamayı indirin.

Lazy Notes App Store’da görünmüyor. Hiçbir şey yükleyemiyorum.

Apple, uygulamanızı kaldırdı çünkü serimizin üçüncü başlığıyla ilgili olmadığını ve gizli bir mağazası olduğunu fark ettiler.

Sonuç olarak Apple’ın güvenliği tehlikeye girdi. Apple her uygulamayı ayrı ayrı incelediğini ve onayladığını iddia ediyor. Apple sorunu mümkün olan en kısa sürede çözeceğine söz verdi.

“Güvenilmez uyarısı” aldığımda ne yapmalıyım?

Bu uyarı, sertifikanızda bir sorun olduğunu gösteriyor olabilir. Daha önce de belirttiğim gibi bu siteden edindiğiniz bir sertifikanız varsa, Ayarlar > Genel > Profiller ve Aygıt Yönetimi‘ni ziyaret ederek sorunu düzeltebilirsiniz. Daha Fazla Bilgi İçin Buraya Tıklayın Bu sayfaya şu anda kullandığınız cihazı kullanarak erişebilirsiniz. Shenzhen Jason Electronics Co. Ltd. “Profile.Trust” seçeneğini işaretleyin.

Ücretli uygulamaları ve oyunları indirmek ücretsizdir.VShare

Vshare Android üzerinden indirilebilir. Apple cihazları normalde Appstore’daki Vshare Uygulamalarını destekleyemez.

Bu sorunu çözmek için aşağıdaki kodu girin. www.vshare.com. Jailbreak olmayan cihazlar için Unjeilbreak diyoruz Karşınıza çıkacak olan şey bu:

Install’a tıkladıktan sonra aşağıdaki ekrana benzer bir şey göreceğiz. Yüklemenin bitmesini bekliyoruz.

Kurulumdan sonra iPhone’un ekranında yazılım simgesi beliriyor.

Simgeye tıklayın ve uygulamayı çalıştırmak için tıklayın. Program güvenlikle ilgili bir uyarı gösterecektir.

Aşağıdaki adımları takip ederek sistemi atlatabilirsiniz: Profil – Ayarlar Genel Sekmesi (VPN’in altında). Tıklayın ve GÜVEN deyin Bağlantı aracılığıyla Vshare’i yükleyin. Vshare, AppStore’da bulunmayan herhangi bir ücretli uygulamayı indirmenize izin verir.

İndirmek kolaydır!Kendiniz yükleyebilirsiniz. iOSUygulamalarve oyunlar Ücretsiz alın

Yakın zamanda paylaşılanlar

Vücut Geliştirmeye Kaç Yaşında Başlamalısınız?

Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş nedir? Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş kaçtır? Bu sorular sıkça tartışılmaktadır. Antreman.NET olarak…

12 Haziran 2023

Her gün egzersiz yapıyor musunuz? Her gün egzersiz yapmak kasları eritir mi, her gün egzersiz yapmak zararlı mıdır?

Spora yeni başlayan kişilerin beklentilerini tanımlamaları önemlidir. Spor birçok nedenden dolayı yapılabilir. İnsanlar profesyonel bir sporcu olmak veya vücutlarını şekillendirmek…

12 Haziran 2023

Proteinli ve Sağlıklı Bir Sporcunun Kahvaltısı Nasıl Olmalıdır?

Egzersiz ve sağlıklı beslenmenin bir arada olması gerektiğini muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Sadece egzersiz yaparak veya iyi beslenerek daha sıkı ve…

12 Haziran 2023

Kişisel Eğitim Nedir? Nasıl Yapılır? Kişiye Özel Spor Koçluğu ile Hedefinize Ulaşın

10 Mayıs 2023 Kişiye Özel Spor Koçluğu Kişisel Eğitim, spor eğitmenlerinin her birey için özelleştirilmiş egzersiz programları oluşturması ve bunları…

12 Haziran 2023

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Enstrümantal Pilates tüm vücut için güçlü bir egzersizdir. Enstrümantal Pilates, Reformer Pilates olarak da bilinir. Bir reformer ile yapılır. Aletli…

11 Haziran 2023

Sporcu Öğünleri Nedir? Örnek Sporcu Öğün Önerileri

Sporcuların ne yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Sporcular öğünlerini sağlıklı karbonhidratlar ve proteinler üzerine kurmalıdır. Kırmızı et, kümes hayvanları, hindi ve…

11 Haziran 2023