MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
Kategoriler: blog

Instagram Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir (Konuşma) 2023

Instagram silinen mesajlar yani sohbet geri getirme, bir tartışma nedeniyle yazışmalarını silen ve sonrasında rahatlayıp “Tüh, ben ne yaptım! ” diyen birçok kişi için yoğun arayışlara neden oluyor . Ya da gün geliyor ve yer kaplamasın diye sildiğimiz, birilerinden saklamak için sildiğiniz ya da öğrenme ihtiyacımız nedeniyle tekrar iletmeye çalıştığımız mesajlarımızı öğrenmemiz gerekebiliyor.

Bu makalede, Instagram silinen mesajları tekrar iletmek mümkün mü? Instagram silinen mesajları geri getirme yöntemleri? Sorularınıza cevap vermeye çalışacağız.

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirmek Mümkün mü?

Instagram platformunda yaptığınız kişisel mesajları şans eseri sildikten sonra tekrar iletmek için tanınabilecek ve yaygın olarak kullanılabilecek tamamen farklı 2 strateji vardır. Uygulayabileceğiniz birincil teknik Instagram’dan yardım istemektir. Instagram yardım merkezine giderek ve dezavantajınızı açıklayarak, mesajların tekrar tanıtılmasını talep edebilirsiniz. Bu teknik için izlemeniz gereken adımlar aşağıdaki gibidir;

 • Instagram hesabınıza giriş yapın.
 • Profilinize girin
 • Uyum köşesindeki altı çizili üç çizgiye tıklayın.
 • Buradan ayarlar bölümüne girin
 • Biraz aşağı kaydırın ve “Yardım” üzerine tıklayın.
 • Buradaki yardım merkezine girerek, Instagram silinen mesajınızın geri alınmasını veya farklı bir sorunun çözülmesini talep edebilirsiniz.

Şimdi Instagram yardım merkezine eriştik! Burada belirttiğiniz şey sizin için büyük önem taşıyor. İkna uzmanlığınızı kullanmalısınız. Mesajlarınızı veya silinen tek tek kişi yazışmalarınızı neden tekrar iletmeniz gerektiğini açıkça belirtmek en iyisidir.

Yazılımınız nedeniyle mesajların kesinlikle geri geleceğini kimse garanti edemez. Instagram, talebinizi değerlendirir ve genel olarak 5 gün içinde size çözüm sunar. Ayrıca, bu sürecin derinlik nedeniyle bazen 2 hafta kadar sürebileceğini de belirtebiliriz.

2. ve belirli bir sonucun yetkili kanallarını alabileceğiniz taktik. Herhangi bir yetkili strateji aracılığıyla platforma başvurulduktan sonra, muhtemelen mesajlara giriş sağlanacaktır. Bu mesajlar ayrıca dava bölümünde kanıt işlevi görür.

Yukarıdaki stratejilerin dışında, silinen mesajlarınızı tamamen farklı süreçlerle tekrar ileteceklerini beyan edenler de var. Bunlar mükemmel bilinen amaçlardır.

Instagram Mesajlarını Geri Getirmek İçin Amaçlar Var mı?

Tüm Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme Paketleri ve Amaçları, hem reklam odaklı hem de doğrudan hesabınızı ele geçirmeyi amaçlayan üçüncü Kutlama öğeleridir. Ne yazık ki, yukarıda listelediğimiz stratejiler dışında mesajlarınızı tekrar iletmek için farklı bir teknik diye bir şey yoktur.

Yine de, her IOS Perakendecisinde ve Android Market’te bu işlevi gördüğünü iddia eden birçok paket var. Uygulamayı indirdikten sonra, sistem doğrudan Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi ister. Hayran olabileceğiniz gibi, hiçbirimiz hesap verilerimizin harici yazılım programının kollarına düşmesini istemeyiz.

Bu durum kritik bir güvenlik açığını tetikleyecek ve hesabımızı kaybedebiliriz ve mükemmel durumu göz önünde bulundurursak, kişisel mesajlarımızın ihtiyaç duymadığımız kişiler tarafından öğrenilmesiyle sonuçlanmalıdır. Bu nedenle, bu paketlere hiçbir şekilde inanmamanızı ve özel verilerinizi paylaşarak hesabınızı hiçbir şekilde tehlikeye atmamanızı tavsiye ederiz.

Instagram’da Silinen Mesajları Fb ile Geri Getirme Yöntemleri

Instagram’da Silinen Mesajları Geri Getirme StratejisiFb’yi kullanmak , olasılığınız olduğunda sonuç alabileceğiniz başka bir yöntemdir. Fb ve Instagram’ı bağlantılı ve senkronize bir yöntemle kullanmalısınız.

Muhtemelen yazışmalarınızda kişisel ve kişisel içerik materyaliniz var, şüphesiz senkronize bir hesap kullanmak en iyisidir. Fb’deki bağlantılı hesaptan Instagram silinen mesajı sorgulamak için aşağıdaki talimatları gözlemleyebileceksiniz;

 • Instagram’a bağlı Fb profilinize giriş yapın.
 • Ardından Gelen Kutusu bölümüne giriş yapın.
 • Gelen Kutusu’nun sol tarafındaki Instagram Direct seçeneğine geçin
 • Şanslıysanız, silinen mesajlar tam burada görünecektir.
 • Bu teknik tamamen şansınıza ve çerezlerinize bağlıdır.
 • Bununla karşılaşanlar için, sizin için sevindim, ancak olmadığında, bu teknikte yapabileceğiniz hiçbir şey olmadığını hatırlatmak isteriz.

Instagram Engellemesinden Sonra Mesajları Geri Getirme Yöntemleri

Instagram’da başka bir kişiyi engelledikten sonra silinen mesajı tekrar iletmek için yapabileceğiniz tamamen farklı bir yazılım var. Bir tüketiciyi çeşitli nedenlerden dolayı engellediniz ve tüm mesajları silindi. Ancak işletme büyüdü ve bu mesajları tekrar getirme ve yasal olarak haklarınızı arama taktiğini benimsediniz. Bu durumda, muhtemelen aşağıdaki taktiği gözlemleyebilirsiniz;

 • Instagram hesabınızı açın ve kullanıcı adınız ve şifrenizle birlikte giriş yapın.
 • Giriş işleminden sonra, Ayarlar bölümüne girin
 • Biraz daha aşağıda Gizlilik ve Güvenlik bölümünü bulabilirsiniz. Tam buraya tıklayın ve ardından Engellenen Müşteriler bölümüne gidin.
 • Geçmişten günümüze engellediğiniz tüm müşterilerin bir envanterini göreceksiniz.
 • Mesajlarını tekrar iletmek istediğiniz müşterinin engelini kaldırın.
 • Yöntem tamamlandıktan sonra, engelini kaldırdığınız belirli kişinin mesajlarının doğrudan Instagram mesajlarında aktif olarak göründüğünü fark edeceksiniz.

Instagram Silinen Sohbet Geçmişini Geri Getirme Yöntemleri

Instagram’da silinen bir ismi ve sohbet geçmişini geri getirme tekniği diye bir şey yoktur. Arama ve sohbet geçmişini silenler için, önceki tüm aramalar muhtemelen çerezlerden uzaklaşacak ve kaybolacaktır.

Bunu yapmak için profilinizi açın ve ayarlar kısmına tıklayın. Ardından güvenlik bölümüne girin ve Arama geçmişini temizle seçeneğine tıklayın. Ek olarak, tüm isim bilgilerinizin silinmesinin etkili bir şekilde gerçekleştirildiğini keşfedeceksiniz.

Ayrıca, “En Popüler Instagram Filtreleri ve Efektleri 2023” adlı makalemiz de ilginizi çekebilir.

Yakın zamanda paylaşılanlar

Vücut Geliştirmeye Kaç Yaşında Başlamalısınız?

Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş nedir? Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş kaçtır? Bu sorular sıkça tartışılmaktadır. Antreman.NET olarak…

12 Haziran 2023

Her gün egzersiz yapıyor musunuz? Her gün egzersiz yapmak kasları eritir mi, her gün egzersiz yapmak zararlı mıdır?

Spora yeni başlayan kişilerin beklentilerini tanımlamaları önemlidir. Spor birçok nedenden dolayı yapılabilir. İnsanlar profesyonel bir sporcu olmak veya vücutlarını şekillendirmek…

12 Haziran 2023

Proteinli ve Sağlıklı Bir Sporcunun Kahvaltısı Nasıl Olmalıdır?

Egzersiz ve sağlıklı beslenmenin bir arada olması gerektiğini muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Sadece egzersiz yaparak veya iyi beslenerek daha sıkı ve…

12 Haziran 2023

Kişisel Eğitim Nedir? Nasıl Yapılır? Kişiye Özel Spor Koçluğu ile Hedefinize Ulaşın

10 Mayıs 2023 Kişiye Özel Spor Koçluğu Kişisel Eğitim, spor eğitmenlerinin her birey için özelleştirilmiş egzersiz programları oluşturması ve bunları…

12 Haziran 2023

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Enstrümantal Pilates tüm vücut için güçlü bir egzersizdir. Enstrümantal Pilates, Reformer Pilates olarak da bilinir. Bir reformer ile yapılır. Aletli…

11 Haziran 2023

Sporcu Öğünleri Nedir? Örnek Sporcu Öğün Önerileri

Sporcuların ne yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Sporcular öğünlerini sağlıklı karbonhidratlar ve proteinler üzerine kurmalıdır. Kırmızı et, kümes hayvanları, hindi ve…

11 Haziran 2023