MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
Kategoriler: Uncategorized

Sabit Disk Test Programları

Sabit Diskinizin durumunu belirlemek için Sabit Disk Testleri gerçekleştirilebilir. sağlık kontrolü Sabit Disk Test programları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sabit disk sürücüleri son derece önemlidir Harici Donanım BirimleriEski sabit diskler genellikle bozuk sektörler tarafından rahatsız edilir. Sabit disklerdeki arızalar nedeniyle birçok kullanıcı önemli dosyalarını kaybetmiştir.

Bu sorunların bazıları doğrudan mekanik sorunlarla ilgiliyken, diğerleri yazılımdan kaynaklanıyor olabilir.

Bu araç olası hataları belirlemenize ve hazırlanmanıza yardımcı olacaktır. Sabit Disk test programları Disk Sürücünüzün durumunu kontrol eder ve herhangi bir sorun oluştuğunda sizi bilgilendirir.

Yaklaşan tüm etkinlikler aşağıda listelenmiştir. Yaklaşan tüm etkinliklerin bir listesini derledik. HardDisk, en iyi Sabit Disk Test Programları. Sağlık Durumu Daha fazlasını öğrenin Yapabilecekleriniz

Sabit Disk Test Programları

Ashampoo HDD Control 3.

Ashampoo HDD Control, disklerinizi yönetmenizi, izlemenizi ve birleştirmenizi sağlayan bir araçtır. Sadece IDE ve SATA sabit diskleri değil, aynı zamanda harici USB diskleri veya en yeni nesil SSD diskleri de destekler. Disklerinizin performansı, sıcaklığı ve daha fazlası hakkında bilgi görüntüler. Ayrıca bir disk temizleme işlevi de içerir. Program sadece birkaç fare tıklamasıyla tüm geçici dosyaları silmenizi sağlar.

GSmartControl

GSmartControl, sabit disklerinizin performansını takip etmenize yardımcı olan ücretsiz bir araçtır. Yapılarını düzenli olarak kontrol eder ve ne kadar iyi performans gösterdiklerini izler.

GSmartControl’ü indirin

HDD Rejeneratörü

HDD Regenerator, sabit sürücülerdeki hataları teşhis eden, tarayan ve düzelten profesyonel bir yazılımdır. Bu durumda, “rejeneratör” kelimesi, programın yalnızca hataları bulup düzeltmediğini, aynı zamanda bozuk sektörü de düzelttiğini gösterir. Bu program sabit sürücülerdeki bozuk sektörleri onarmak için kullanılabilir.

HDD Regenerator İndir

WinDFT- Hitachi sürücü uygunluk testi

Hitachi Sürücü Uygunluk Testi, sabit sürücülerinizi teşhis etmenizi ve sorunlarını gidermenizi sağlar. Bu araç G-Technology ile uyumludur ve hem dahili hem de harici sürücüleri test etmenizi sağlar.

WinDFT- Hitachi Sürücü Uygunluk Testini İndirin

HD Tune

HD Tune, HDD’nizdeki olası bozuk sektörleri tespit etmenize yardımcı olur. HD Tune, HDD’nizin hem sıcaklığını ve hızını hem de olası bozuk sektörleri görmenizi sağlar. Program ayrıca çok küçük ve ücretsizdir.

HD Tune İndir

PassMark DiskCheckup

PassMark DiskCheckup rakipleri gibi sabit sürücünüzün sağlığını izleyen akıllı bir yazılımdır. Disk hasarını tarayan sekmeler içerir.

PassMark DiskCheckup’ı İndirin

Sabit Disk Sentineli

Hard Disk Sentinel Professional (HDSentinel) sabit diskinizi test ve teşhis etmenizi sağlar. Hard Disk Sentinel Professional, sabit diskinizin sağlığının, sıcaklığının ve durumunun incelenmesini sağlar. Ayrıca disk aktarım hızını test edebilir ve diskinize anında hakim olabilirsiniz.

Hard Disk Sentinel İndir

HDD Sağlık

HDD Health, sabit sürücünüzün sağlığını test etmek için kullanılabilecek bir başka ücretsiz programdır. Sabit sürücünüzün durumunu (HDD/SSD) test eder, hataları arar ve tahminler verir.

HDD Health’i İndirin

Yakın zamanda paylaşılanlar

Vücut Geliştirmeye Kaç Yaşında Başlamalısınız?

Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş nedir? Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş kaçtır? Bu sorular sıkça tartışılmaktadır. Antreman.NET olarak…

12 Haziran 2023

Her gün egzersiz yapıyor musunuz? Her gün egzersiz yapmak kasları eritir mi, her gün egzersiz yapmak zararlı mıdır?

Spora yeni başlayan kişilerin beklentilerini tanımlamaları önemlidir. Spor birçok nedenden dolayı yapılabilir. İnsanlar profesyonel bir sporcu olmak veya vücutlarını şekillendirmek…

12 Haziran 2023

Proteinli ve Sağlıklı Bir Sporcunun Kahvaltısı Nasıl Olmalıdır?

Egzersiz ve sağlıklı beslenmenin bir arada olması gerektiğini muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Sadece egzersiz yaparak veya iyi beslenerek daha sıkı ve…

12 Haziran 2023

Kişisel Eğitim Nedir? Nasıl Yapılır? Kişiye Özel Spor Koçluğu ile Hedefinize Ulaşın

10 Mayıs 2023 Kişiye Özel Spor Koçluğu Kişisel Eğitim, spor eğitmenlerinin her birey için özelleştirilmiş egzersiz programları oluşturması ve bunları…

12 Haziran 2023

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Enstrümantal Pilates tüm vücut için güçlü bir egzersizdir. Enstrümantal Pilates, Reformer Pilates olarak da bilinir. Bir reformer ile yapılır. Aletli…

11 Haziran 2023

Sporcu Öğünleri Nedir? Örnek Sporcu Öğün Önerileri

Sporcuların ne yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Sporcular öğünlerini sağlıklı karbonhidratlar ve proteinler üzerine kurmalıdır. Kırmızı et, kümes hayvanları, hindi ve…

11 Haziran 2023