MARKABONUSGİRİS
5000TL
5000TL
3000TL
5050TL
4000TL
1500TL
4000TL
5000TL
1000TL
6500TL
8000TL
3000TL
Kategoriler: blog

Bimcell Hat Fiyatları 2023: Bimcell Hat Ne Kadar?

Yepyeni bir Bimcell hattı almak için öncelikle en yakın BİM bayisine gitmeniz gerekmektedir. Sim kart değişikliği için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Sadece yola TL yükleme için ücret alınıyor. Bu işlem de bim mağazalarından yapılabilmektedir.

2023 yılında Bimcell yeni hat bedeli 85₺ olarak piyasaya sunulmuştur. Muhtemelen 85 TL ödeyerek alabileceğiniz en düşük fiyatlı kullandıkça öde Bimcell hattına sahip olabilirsiniz. Bimcell hattınız normalde 48 saat içinde aktif hale gelir. Bazı durumlarda bu süre 6 güne kadar çıkabiliyor. Hattınız açılırken hoş geldin hediyesi pazarlama kampanyası ile “9GB web, 300 Dakika ve 300 SMS” hediye olarak verilmektedir.

Bimcell hattınızı kapatmamak için en az “25 TL” yüklemenizde fayda var. Bimcell kullandıkça öde uygulamasının yasal kalmasını sağlamak için ortak TL veya stabilite yüklemeleri gereklidir.

Yeni bir hat almak veya mevcut hattınızı Bimcell’e taşımak isterseniz, kimliğinizle birlikte herhangi bir BİM bayisine gidebilirsiniz. Aynı şekilde BİM’e giderek kontör veya kredi puanınızı da yükleyebilirsiniz. tüm işlemlerinizi “444 4 551” ve “bimcell.com.tr” adreslerinden öğrenebilirsiniz.

Bimcell Wi-fi Kullanım Ücreti ve Vergi Bedeli Nedir?

Bimcell, şüphesiz farklı şirketler gibi potansiyel müşterilerine birçok avantaj sağlayan GSM şirketlerinden biridir. Bimcell sim kart sahibi olmak için;

  • TC Kimlik Fotokopisi ve
  • BİM mağazalarında doldurulacak bir tip yeterlidir.

“Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu” tarafından 2023 yılı 12 aylık “Telekomünikasyon Şirketleri Fiyat Tarifesi” doğrultusunda Bimcell Wi-fi Kullanım Ücreti 2023 yılında 37,26 TL/12 ay olarak belirlenmiştir. Abonelerden kesilecek vergi bedeli ise 3,11 TL‘dir.

Bimcell Yeni Hat Ne Zaman Açılır?

Bimcell yeni hat, cihaz yapılıp BİM mağazalarından alındıktan sonra 48 saat içinde aktif hale gelir. Günün erken saatlerinde almanız durumunda, o günün gecesine kadar açılabilir. Tipik olarak, yol, aldığınız günden sonraki gün açılır. Bazı durumlarda bu süre 6 güne kadar uzayabilir.

Bimcell Hat TL Yükleme ve Stabilite Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ayrıca, 444 4 551 numaralı Bimcell müşteri danışmanı aracılığıyla veya bimcell.com.tr web sitesinden banka kartı bilgilerinizle birlikte TL yükleme şansınız da vardır. Bimcell’in stabilitesini öğrenmek için aşağıdaki adımları uygulamanız faydalı olacaktır.

  • *123#’ye basmak ve ardından arama tuşuna basmak önemlidir. Böylece, ne kadar stabiliteye sahip olabileceğinizin verileri cep telefonunuzun ekranında görünecektir.
  • Ayrıca Bimcell ile ne kadar TL’niz olabileceğini öğrenmek için 9333’ü aramanız gerekir. Burada, sesli anons sistemi ile hattınızda ne kadar TL olabileceği hakkında bilgi alacaksınız.

Hattımı Başka Bir Operatörden Bimcell’e Nasıl Geçirebilirim?

Bimcell operatör değişikliği için Bimcell hattınızla birlikte “551 “i, farklı gsm operatörleri için “444 4 551 “i arayarak da işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Faturalı ve kullandıkça öde tarifeleri için ayda bir kez numara değişikliği yapabilirsiniz. Aynı şekilde, hattınızı Bimcell’den farklı bir operatöre geçirmeniz ve Bimcell’e özel bir numara almanız da mümkündür.

Bimcell Hat Değiştirmenin En İyi Yolu? Fiyat Ne Kadar?

Bimcell hat geçişi için devreden ve devralan olmak üzere her iki olay da BİM bayi üzerindeki şekli doldurabilir. BİM mağazalarında hat geçişi masrafsızdır. Hat geçişi durumunda, sizin adınıza devlete ödenmesi gereken vergiler, yeni bir hat alıyormuşsunuz gibi geçiş sırasında tahsil edilir.

Bimcell Eski Sim Kartı Değiştirmenin En İyi Yolu? Ücretli mi?

Bimcell eski sim kartınızı değiştirmek için kimlik kartınızın fotokopisi ile herhangi bir BİM bayisine gidebilirsiniz. Görevli tarafından verilen ilgili panoları doldurarak yeni sim kartınızı alabilirsiniz. Herhangi bir BİM bayisine giderek sim kartınızı ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

Bimcell Hattını Kapatmanın En İyi Yolu?

Bimcell hattınızı herhangi bir sebeple kapatmak isterseniz 444 4 551 numaralı müşteri danışmanını arayabilirsiniz. Müşteri danışmanı ile değil de BİM bayisinden iptal ettirmek isterseniz herhangi bir BİM bayisine gidebilirsiniz. BİM bayisine gitmeniz durumunda sizden kimlik fotokopisi talep edilebilir.

Ayrıca, çalışanların size vereceği “Hat İptal Tipi “ni doldurmanız gerekecektir. Hat İptal Tipini doldurduktan sonra kimlik fotokopinizi de ekleyerek görevliye teslim etmeniz gerekmektedir. Bimcell Hat İptali kısa bir süre içinde işleme alınabilir. Daha sonra kısa süre içerisinde hattınızın iptali ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları 2023 Nedir?

Yeni Bimcell hat alanlara 6 GB cepten web alternatifi sunulmaktadır. Bu haktan yararlanmak için hattınızın enerjik olması gerekmektedir. Hattınız aktif olduktan sonra BIMCELL BONUS yazıp 4551 ‘e kısa mesaj göndermeniz durumunda bu hediye hattınıza yüklenebilir.

Bimcell Ücretsiz Web Paketi

Sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, web kullanımının çoğu telefonlarla anında gerçekleştiriliyor. Bu nedenle tarife seçerken en çok web hediyeleri düşünülerek tercih yapılıyor. Bimcell ile web hediye alternatifleri aşağıdaki gibidir.

4.sim kartını 5G’ye taşıyan her müşteriye 1 haftalık kullanım için 30 GB ev Bimcell ücretsiz web kullanım hakkı veriliyor. Bimcell sim kartına tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan her müşteriye 1 GB web hediye edilir.

Bimcell Paket Tarifeleri

Bimcell’in birçok uygun paket anlaşma tarifesi bulunmaktadır. Bu tarifeler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. Dost 2 GB paket anlaşma tarifesi, her yöne 600 kısa mesaja ek olarak 2 GB web verir. Bimcell aboneleri ile sınırsız konuşma hakkı vardır. Bu paket anlaşmasının kullanım bedeli on dokuz TL’dir.

Paketten yararlanmak için DOST 2GB yazıp 4551’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. 29 TL değerinde 5 GB 7500 sms içeren Dost 5 GB paket tarifesi için DOST 5GB yazıp 4551’e kısa mesaj gönderin. Dost 10 GB paket tarifesi için 39 TL karşılığında DOST 10GB yazıp 4551’e gönderin.

Ek olarak; Bimcell tarifeleri sınıfımızdan birçok Bimcell kampanya ve paketine göz atabilirsiniz.

Yakın zamanda paylaşılanlar

Vücut Geliştirmeye Kaç Yaşında Başlamalısınız?

Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş nedir? Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş kaçtır? Bu sorular sıkça tartışılmaktadır. Antreman.NET olarak…

12 Haziran 2023

Her gün egzersiz yapıyor musunuz? Her gün egzersiz yapmak kasları eritir mi, her gün egzersiz yapmak zararlı mıdır?

Spora yeni başlayan kişilerin beklentilerini tanımlamaları önemlidir. Spor birçok nedenden dolayı yapılabilir. İnsanlar profesyonel bir sporcu olmak veya vücutlarını şekillendirmek…

12 Haziran 2023

Proteinli ve Sağlıklı Bir Sporcunun Kahvaltısı Nasıl Olmalıdır?

Egzersiz ve sağlıklı beslenmenin bir arada olması gerektiğini muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Sadece egzersiz yaparak veya iyi beslenerek daha sıkı ve…

12 Haziran 2023

Kişisel Eğitim Nedir? Nasıl Yapılır? Kişiye Özel Spor Koçluğu ile Hedefinize Ulaşın

10 Mayıs 2023 Kişiye Özel Spor Koçluğu Kişisel Eğitim, spor eğitmenlerinin her birey için özelleştirilmiş egzersiz programları oluşturması ve bunları…

12 Haziran 2023

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Enstrümantal Pilates tüm vücut için güçlü bir egzersizdir. Enstrümantal Pilates, Reformer Pilates olarak da bilinir. Bir reformer ile yapılır. Aletli…

11 Haziran 2023

Sporcu Öğünleri Nedir? Örnek Sporcu Öğün Önerileri

Sporcuların ne yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Sporcular öğünlerini sağlıklı karbonhidratlar ve proteinler üzerine kurmalıdır. Kırmızı et, kümes hayvanları, hindi ve…

11 Haziran 2023