MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
Kategoriler: Uncategorized

Android’de Ücretli Uygulamaları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Bu makale, ücretli Android uygulamalarını ücretsiz olarak nasıl yükleyebileceğinizi ve indirebileceğinizi açıklayacaktır.

Birçok kişi Google Play’de ücretli Android Uygulamalarını ücretsiz olarak nasıl edinebileceğini öğrenmekle ilgileniyor.

Android Play Store veya Android Market’te bulunan oyun ve uygulamaların çoğu ödeme gerektirir. Ücretli oyun ve uygulamaların her zaman daha kaliteli olduğunu göreceksiniz. Herhangi bir uygulamayı, hatta pahalı olanları bile ücretsiz olarak indirebileceğinizi biliyor muydunuz?

Google Play Store size Android uygulamalarını ücretsiz indirme fırsatı sunuyor. Doğru duydunuz. Ücretli Android Uygulamalarını Ücretsiz İndirin.

Google Play Market olmadan da uygulama ve oyun indirmek mümkün. Market uygulamalarını indirebilirsiniz. Birçok oyun ve uygulamayı Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Aşağıda sunduğumuz market uygulaması sahip olduğumuz tek uygulama değil. Google Play Alternatif Uygulamaları Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Bunu indirmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Ücretli Android uygulamalarını nasıl indiririm?

Android Ücretli Uygulamaları indirmek için adımları takip edin. Android Google Play’i indirebilirsiniz: Ücretli Uygulamalar Ücretsiz.

Google, uygulamaları indirmek için bu yöntemi kullanmanızı önermez. Karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorundan Google sorumlu değildir.

FreeStore Adlı Bir Uygulamayı Kullanarak Android Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirin.

Freestore Android Uygulaması. Orijinal uygulamayı Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirin. Uygulama diğer Android uygulamalarına benzer.

Önce FreeStore uygulamasını yüklemelisiniz buraya tıklayarak İndirin.

Kullanımı kolay. Hem köklü hem de köklü olmayan tüm Android cihazlarla uyumludur.

Uygulamayı yükledikten sonra Google Play’de oturum açın. Google Play, belirli bir fiyat için rastgele bir uygulama seçecektir.

Paylaş düğmesi uygulamanın sol üst köşesinde yer almaktadır.

Paylaş düğmesine tıkladıktan sonra nasıl paylaşmak istediğinizi seçmeniz istenecektir. “Ücretsiz” uygulamayı seçin.

İndirme işlemi sizi başka bir web sayfasına götürecektir. İndirme işlemi, uygulamanın yanındaki İndir simgesine tıklanarak başlatılabilir.

Uygulamanın indirilmesi biraz zaman alabilir. Aşağıdaki programlardan birini açın. APK sıkıştırılmış dosyaları aç Dosya ZIP formatında indirilecektir.

Uygulamanızı yüklemek basittir. Kullanımı kolay Şimdi apk ‘yi indirin.

Paraya mal olan uygulamalar ücretsiz olarak indirilebilir. Ben olsam büyük uygulamaları indirmezdim. Zamanınızı boşa harcarsınız. Uygulamanın büyük boyutu çalışmayacaktır. 200-300MB’a kadar olan dosyaları indirin. Bunların çoğunu çalıştırabilir.

Freedom ile hangi uygulamalar indirilemez?

Uygulamaları çevrimiçi indirdiğinizde, Freedom çalışmaz! Çevrimiçi çok oyunculu veya tek oyunculu ücretli oyunları indirmenize izin vermez. İnternet ile veri alışverişi yapabilen bir uygulama indiremezsiniz.

PayPal çoğu uygulama tarafından kabul edilir. Bu durumda bir uygulamayı ücretsiz olarak indirmenize izin verilmez.

Diğer Uyarılar

Google Play Store 4 güncellenmemelidir. Güncelleme yapmazsanız Freedom çalışmayı durduracaktır.

Avrupa Birliği, Amerika, Avustralya ve Kanada sorun yaşayan tek ülkeler değil.

Freedom’ı silmek için önce uygulamayı açmalısınız. Menüden Durdur’u seçtikten sonra Freedom’ı silebilirsiniz. Bunu yapmazsanız Google Play Store’a erişmenize izin verilmeyecektir.

Yakın zamanda paylaşılanlar

Vücut Geliştirmeye Kaç Yaşında Başlamalısınız?

Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş nedir? Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş kaçtır? Bu sorular sıkça tartışılmaktadır. Antreman.NET olarak…

12 Haziran 2023

Her gün egzersiz yapıyor musunuz? Her gün egzersiz yapmak kasları eritir mi, her gün egzersiz yapmak zararlı mıdır?

Spora yeni başlayan kişilerin beklentilerini tanımlamaları önemlidir. Spor birçok nedenden dolayı yapılabilir. İnsanlar profesyonel bir sporcu olmak veya vücutlarını şekillendirmek…

12 Haziran 2023

Proteinli ve Sağlıklı Bir Sporcunun Kahvaltısı Nasıl Olmalıdır?

Egzersiz ve sağlıklı beslenmenin bir arada olması gerektiğini muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Sadece egzersiz yaparak veya iyi beslenerek daha sıkı ve…

12 Haziran 2023

Kişisel Eğitim Nedir? Nasıl Yapılır? Kişiye Özel Spor Koçluğu ile Hedefinize Ulaşın

10 Mayıs 2023 Kişiye Özel Spor Koçluğu Kişisel Eğitim, spor eğitmenlerinin her birey için özelleştirilmiş egzersiz programları oluşturması ve bunları…

12 Haziran 2023

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Enstrümantal Pilates tüm vücut için güçlü bir egzersizdir. Enstrümantal Pilates, Reformer Pilates olarak da bilinir. Bir reformer ile yapılır. Aletli…

11 Haziran 2023

Sporcu Öğünleri Nedir? Örnek Sporcu Öğün Önerileri

Sporcuların ne yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Sporcular öğünlerini sağlıklı karbonhidratlar ve proteinler üzerine kurmalıdır. Kırmızı et, kümes hayvanları, hindi ve…

11 Haziran 2023